Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Star Trek: Alien Domain WWW

Star Trek: Alien Domain to strategiczna gra MMO dostępna z poziomu przeglądarki. Przenosimy się do uniwersum Star Treka, by dołączyć do ludzkiej Federacji lub Klingonów, a następnie zmagać się z innymi graczami o wpływy na obszarze Fluidic Space, zakładając kolonie, rozbudowywując flotę, tocząc kosmiczne starcia etc.

Strategiczne, science fiction, przeglądarkowe strategiczne, Star Trek, 2D, przeglądarkowe, MMO.

Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301006Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301005Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301004Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301003Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301002Star Trek: Alien Domain - screen - 2015-06-12 - 301001

Ngames Limited | producent

GameSamba | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Star Trek: Alien Domain | WWW

11czerwca2015

Open Beta

Zagraj w betę na: http://startrek.gamesamba.com/
beta testy gier... zobacz więcej

Data premiery gry Star Trek: Alien Domain nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona

WWW
Okładka Star Trek: Alien Domain (WWW)
Star Trek: Alien Domain

Star Trek: Alien Domain to kolejna po nieukończonym Infinite Space próba przeniesienia popularnego uniwersum serialu Star Trek w okna przeglądarek. Tym razem mamy do czynienia ze strategiczną grą MMO, będącą dziełem studia NGames, które specjalizuje się w małych produkcjach mobilnych, społecznościowych i przeglądarkowych (np. Pockie Ninja II Social).

Alien Domain powstaje w oparciu o „najświeższy kanon” uniwersum Star Treka, ale kreuje w jego obrębie całkowicie nową historię. Akcja rozgrywa się w tajemniczym rejonie wszechświata znanym jako Fluidic Space. Trafiają tam przedstawiciele ludzkiej Zjednoczonej Federacji Planet i Imperium Klingońskiego, by toczyć walkę o wpływy.

Reprezentujący obie frakcje gracze zajmują się takimi działaniami, jak zakładanie kolonii, rozbudowa floty, prowadzenie badań technologicznych, gromadzenie surowców etc. Nie brakuje też starć między użytkownikami – zarówno mniejszych potyczek (jeden na jednego), jak i „rajdów” na przyczółki ustanowione przez rywali oraz wielkich bitew toczonych przez antagonistyczne gildie. Do dyspozycji graczy oddano ikoniczne statki z filmów i seriali, ponadto pojawia się możliwość własnoręcznego konstruowania okrętów.

Tak jak większość gier przeglądarkowych, Alien Domain zostało okraszone dwuwymiarową oprawą graficzną. Podczas rozmaitych działań podejmowanych podczas rozgrywki (jak bitwy czy rozbudowa kolonii) korzystamy na ogół z rzutu izometrycznego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Trek: Alien Domain

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Star Trek: Alien Domain i inne najlepsze przeglądarkowe gry czerwca
Star Trek: Alien Domain i inne najlepsze przeglądarkowe gry czerwca

wiadomość6 lipca 2015

Mimo że twórcy gier przeglądarkowych najwyraźniej udali się na nieco wcześniejsze wakacje, niemiecka firma InnoGames udowadnia, że „browserówki” żyją i mają się całkiem nieźle.

Star Trek: Alien Domain – zapowiedziano przeglądarkową strategię MMO
Star Trek: Alien Domain – zapowiedziano przeglądarkową strategię MMO

wiadomość12 września 2014

Firma GameSamba zapowiedziała tworzoną we współpracy ze studiem NGames grę Star Trek: Alien Domain. Będzie to przeglądarkowa strategia kosmiczna MMO osadzona w popularnym uniwersum science-fiction. Gracze wcielą się w przedstawicieli Federacji lub Klingonów i ruszą na podbój kosmosu.

7 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Aldaron8711

EraRichi

Gorn221

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.12.2016 14:13
KowalskiMarian
4
Legionista

Chyba jestem pierwszy :-) Zastanawia mnie czy będzie to coś bardziej podobnego do Ogame...czy może Starcrafta :P