Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

New York Bus Simulator PC

Symulator autobusu miejskiego poruszającego się po ulicach Nowego Jorku. Gra pozwala na wykonywanie regularnych kursów pojazdami komunikacji publicznej i przewożenie pasażerów pomiędzy kolejnymi przystankami. Produkcja może pochwalić się zaimplementowanym systemem ruchu ulicznego oraz realistycznie odwzorowanymi arteriami „Wielkiego Jabłka”.

Symulacje, samochodowe, transport, autobusy i tramwaje.

UIG Entertainment | producent

UIG Entertainment | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry New York Bus Simulator | PC

18lutego2013

PC Windows
Okładka New York Bus Simulator (PC)
New York Bus Simulator

New York Bus Simulator to symulator autobusu miejskiego, w którym poruszamy się po ulicach jednego z najbardziej znanych miast świata – Nowego Jorku. Za opracowanie tej produkcji odpowiada niemiecka firma UIG Entertainment, mająca w swoim portfolio także szereg innych gier należących do gatunku symulatorów.

Twórcy do dyspozycji graczy oddali kilka fikcyjnych modeli pojazdów, zarówno krótkich, jak i przegubowych. Zaimplementowano także kilkadziesiąt różnorodnych scenariuszy, w trakcie których naszym zadaniem jest pokonanie wyznaczonej trasy w czasie przewidzianym przez rozkład jazdy, dbając o jak najspokojniejszą jazdę i szczęśliwe dowiezienie pasażerów do ich punktów docelowych.

Autorzy postarali się o stworzenie realistycznego modelu jazdy poszczególnych pojazdów – każdy z nich posiada odmienną sterowność oraz właściwości jezdne. Produkcja może pochwalić się również całkiem szczegółową animacją pasażerów – mowa tu przede wszystkim o sytuacjach załadunku i rozładunku autobusów na przystankach. Deweloperzy postanowili także dokładnie odtworzyć układ ulic Nowego Jorku – w grze znalazły się jednak głównie jego centralne arterie.

Gra może pochwalić się niezbyt atrakcyjną oprawą wizualną, która przywodzi na myśl szereg innych niskobudżetowych produkcji z gatunku symulatorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe New York Bus Simulator

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
10.03.2014 19:50
gomezqw
2
Junior

słabo