Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

LEGO Legends of Chima Online WWW

LEGO Legends of Chima Online to opracowana przez zespół Warner Bros. Montreal przeglądarkowa gra MMO, łącząca elementy RPG i strategii ekonomicznej. Zadaniem gracza jest zarządzanie niewielką osadą, jak również kierowanie bohaterami udającymi się na liczne przygody.

RPG, MMORPG, elementy RPG, elementy strategiczne.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry LEGO Legends of Chima Online | WWW

Prace nad grą LEGO Legends of Chima Online na WWW zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

WWW
Okładka LEGO Legends of Chima Online (WWW)
LEGO Legends of Chima Online

LEGO Legends of Chima Online to gra MMORPG osadzona w świecie słynnego producenta klocków. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Warner Bros. Montreal.

Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie Chima zaprojektowanej jako nowa linia klocków LEGO. Uniwersum to zainspirowane zostało mitologią chińską i kostiumowymi filmami kung-fu. Świat zamieszkują człekokształtne zwierzęta, które podzielono na jedenaście plemion, takich jak Lwy, Krokodyle, Goryle czy Nosorożce.

W LEGO Legends of Chima Online gracze wcielają się w dowódcę niewielkiej osady. Jego zadaniem jest gromadzenie surowców i stawianie nowych budynków. Każda struktura zapewnia inne bonusy. Poza warstwą strategiczną gra posiada również płaszczyznę RPG. Rozwój wioski umożliwia zwiększanie potencjału bojowego bohatera, wyposażanie go w nowe uzbrojenie i pancerze oraz uczenie go coraz potężniejszych umiejętności. Wszystko to przydaje się podczas misji, w trakcie których udajemy się walczyć z wrogami i niszczyć struktury wrogich frakcji. System walki jest w dużym stopniu zręcznościowy i przypomina produkcje typu hack-n-slash. Bohaterowie noszą zawsze dwie sztuki broni, zaś do każdej z nich przypisany jest oddzielny klawisz myszki.

Rozgrywkę w LEGO Legends of Chima Online cechuje spora swoboda. Nie ma tutaj sztywno narzuconych klas i gracze mogą swobodnie kształtować własnego bohatera, samodzielnie wybierając jaki zestaw umiejętności oraz ekwipunek będzie posiadał. Dodatkową atrakcją jest system rzemiosła, pozwalający na tworzenie własnych przedmiotów. Gra zachęca do rozgrywek kooperacyjnych, ale można się również bawić samotnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do LEGO Legends of Chima Online

Wymagania wiekowe LEGO Legends of Chima Online

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
04.12.2013 11:18
Raistand
98
Legend