Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj PC

Pranksterz: No Rest For The Wicked

Kontynuacja zwariowanej zręcznościówki Zgrywus: Wykończ Szefa, w której naszym zadaniem było skuteczne uprzykrzenie życia naszemu przełożonemu oraz jego pupilom. Tym razem podążamy za naszymi ofiarami na wakacje, starając się możliwie skutecznie zepsuć im beztroski wypoczynek.

Zręcznościowe.

GFI Russia | producent

Game Factory Interactive | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj | PC

26października2007

2stycznia2009

premiera PL

PC Windows
Okładka Pranksterz: No Rest For The Wicked (PC)
Pranksterz: No Rest For The Wicked

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj to kontynuacja zwariowanej gry zręcznościowej Zgrywus: Wykończ Szefa, w której naszym zadaniem było skuteczne uprzykrzenie życia naszemu przełożonemu oraz jego pupilom. Gra wykorzystuje niemal identyczny schemat zabawy, jak ten w serii Sąsiedzi Z Piekła Rodem firmy JoWood.

Tym razem akcja toczy się głównie na świeżym powietrzu, gdyż w tej odsłonie gry ofiary naszych bezlitosnych dowcipów wyruszają na wakacje. A my – oczywiście – podążamy ich śladem, starając się możliwie jak najskuteczniej zepsuć im beztroski wypoczynek. Podobnie jak w części pierwszej wszystkie nasze dokonania rejestrujemy kamerą, licząc na główną nagrodę w telewizyjnym reality-show. Idea pozostała ta sama: doprowadzić naszych wrogów do jak największej frustracji, a widzom programu zapewnić możliwie najlepszą zabawę, kwitowaną głośnymi salwami śmiechu.

Postaci będące ofiarami naszych niewybrednych żartów, poruszają się po lokacjach wedle stałego, ściśle określonego schematu. Daje nam to możliwość precyzyjnego zaplanowania każdego ruchu po to, by efekt finalny był jak najzabawniejszy. W każdej z lokacji znajduje się kilka przedmiotów, które możemy wykorzystać do naszych niecnych celów. Wśród arsenału żartów znajdziemy m.in. zmieszanie lemoniady z oliwą, wpuszczenie mrówek do materaca łóżka czy uszkodzenie hamaka.

Mimo, iż gra nagradza nas za złe uczynki, całość utrzymana jest w wyjątkowo humorystycznym tonie. Dzięki temu tytuł może zapewnić rozrywkę również młodszym graczom, których z pewnością zachęci kolorowa, kreskówkowa grafika. W porównaniu z częścią pierwszą wykonana jest ona w znacznie wyższej rozdzielczości. Na bardzo słabym poziomie pozostała jednak sfera dźwiękowa gry, która nie oferuje nam w zasadzie nic poza salwami śmiechu telewidzów.

Zgrywus 2 daje możliwość rozegrania 15 różnych misji, których przejście nie powinno nam zająć więcej niż 2 godziny. Na szczęście, dzięki bogatemu wachlarzowi psikusów, jakie możemy płatać naszym ofiarom, każdą z misji możemy powtórzyć i rozegrać na wiele różnych sposobów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Pranksterz: No Rest For The Wicked

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Pranksterz: No Rest For The Wicked

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 600 MB HDD, Windows 2000/XP/Vista

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.04.2014 09:44
Skrypious
32
Centurion

Tragiczna gra. Nie dość że animacje są jakieś koszmarnie powolne/żmudne i beznadziejne, to na dodatek wszystkie kawały choć trochę nie są śmieszne. Nie polecam tej gry :< [ 1,5/10 ]

16.01.2016 22:19
😃
odpowiedz
Gothic68
3
Legionista
8.0

Nawet fajna gra (jedna z gier z dzieciństwa), lecz ja wiem, że to podróba SzPR, animacje no fakt, są powolne i kawały nie są za bardzo śmieszne, początkowy tutorial w niektórych momentach irytuje, ale według mnie to nie przekreśla całej gry, bo da się w nią spokojnie grać. I przede wszystkim jest lepsza od jedynki :)

U