Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dragon City WWW

Społecznościowy symulator hodowli smoków. Obejmujemy kontrolę nad czterema wyspami zawieszonymi w powietrzu i staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju tych legendarnych istot. Z czasem krzyżujemy gatunki łącząc smoki reprezentujące różne żywioły, dzięki czemu otrzymujemy unikatowych wychowanków zdolnych do walki z innymi graczami.

Symulacje, fantasy, casual, PvP, facebook.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dragon City | WWW

1maja2012

WWW
Okładka Dragon City (WWW)
Dragon City

Dragon City to gra przeglądarkowa stanowiąca połączenie klasycznych simów znanych z serwisu facebook z produkcjami skupiającymi się na opiekowaniu się wirtualnymi zwierzątkami. Tym razem twórcy postanowili oddać w nasze ręce najbardziej rozpoznawalne stwory z gatunku fantasy, czyli smoki.

Na początku zabawy otrzymujemy pierwsze jajo, z którego wykluwa się nasz podopieczny. Zapewniamy mu jak najlepsze warunki do egzystencji poprzez ulokowanie go na jednej z czterech latających wysp. Każda z nich cechuje się odmiennymi warunkami klimatycznymi, zależnymi od wpływu kluczowego żywiołu. Stawiamy również dodatkowe budynki zapewniające szereg korzyści.

Z czasem zdobywamy gotówkę niezbędną do zakupu kolejnych jaj. Gdy nasze smoki podrosną możemy je ze sobą krzyżować, aby osiągnąć całkiem nowe gatunki stanowiące np. połączenie mocy wody i ognia. Każdy z nich posiada kilka umiejętności bitewnych. Wykorzystujemy je w praktyce mierząc się na specjalnym stadionie ze smokami innych graczy. Za zwycięstwo otrzymujemy złoto i pewne bonusy. Obok rywalizacji PvP przygotowano również opcję odwiedzania znajomych.

W pewnym momencie zabawy pojawia się konieczność zdobycia trudno dostępnych przedmiotów, aby móc się dalej rozwijać. Możemy w tej sytuacji skorzystać z pomocy przyjaciół lub dokupić brakujące elementy płacąc prawdziwymi pieniędzmi. W przeciwnym wypadku postęp jest znacznie wolniejszy.

Gra Dragon City posiada bajkową oprawę graficzną. Wiele spośród ponad 150 dostępnych smoków zostało ukazanych w karykaturalny sposób – jeden z nich ma przykładowo na grzbiecie ociekające lawą wulkany.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena gry 8.8 / 10 na podstawie 96 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe Dragon City

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.08.2013 16:24
liamg
1
Junior

Świetna gra. Szukałem trochę hacków w internecie i znalazłem to: [link] . Czy to działa?

04.08.2016 20:08
odpowiedz
POPEK1233
1
Junior

Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City:
Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City:
Copy and post this message 3 times to different places related to Dragon City:

30.04.2017 11:58
odpowiedz
Alek662
1
Junior

jak ja tu uruchomic?