Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Dungeon Rampage WWW

Gra RPG akcji osadzona w klimacie fantasy ukazanym z przymrużeniem oka. Wcielamy się w bohatera walczącego z hordami potworów złego maga. W trakcie zabawy korzystamy z pomocy znajomych lub losowo dobranych graczy i wspólnie zdobywamy doświadczenie, złoto oraz potężne bronie. Z czasem uzyskujemy dostęp do nowych klas postaci oraz rozwijamy ich umiejętności.

RPG, fantasy, facebook, humorystyczne, RPG akcji.

Gra przestała działać 13 lutego 2017

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dungeon Rampage | WWW

5września2012

premiera światowa

Gra Dungeon Rampage na PC przestała działać

13lutego2017

WWW
Okładka Dungeon Rampage (WWW)
Dungeon Rampage

Dungeon Rampage to gra przeglądarkowa kładąca nacisk na dużą dawkę akcji, wzbogacona o elementy RPG w postaci rozwoju statystyk postaci i ulepszania wyposażenia. Fabuła stanowi jedynie pretekst do rozpoczęcia walki, a opowiada o pewnej dziewczynie, której piesek został rzucony na pożarcie hordzie potworów dowodzonych przez złego maga. Szukając zemsty postanawia ona wynająć grupkę najemników. Ci na widok oferowanej zapłaty nie zastanawiają się zbyt długo…

Na początku zabawy mamy do dyspozycji tylko jedną klasę postaci – berserkera, a pozostałe, w tym między innymi łuczniczkę i maga, odblokowujemy dopiero później. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym i sterujemy bohaterem za pomocą klawiatury lub myszki. Każda z klas dysponuje trzema rodzajami broni/ataków, na przykład wspomniany berserker specjalizuje się w toporach i młotach zadających ogromne obrażenia. Za pokonanych przeciwników otrzymujemy złoto oraz punkty doświadczenia. Po awansie na wyższy poziom dostajemy z kolei punkty treningowe pozwalające na poprawienie statystyk wojownika – każda z postaci posiada cztery charakterystyczne dla niej cechy, np. siłę ataku czy szybkość.

Kwintesencję zabawy w Dungeon Rampage stanowi tryb kooperacji. Gra została stworzona z myślą o serwisach społecznościowych i zapraszaniu do zabawy znajomych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać z pomocy losowo wybranych użytkowników lub umówić się za pośrednictwem wbudowanego czatu.

Zdobytą w trakcie rozgrywki gotówkę możemy przeznaczyć na zakup lepszego wyposażenia w sklepie. Jak przystało na produkcje free-to-play, twórcy nie omieszkali wprowadzić wirtualnej waluty w postaci kryształów nabywanych za prawdziwe pieniądze.

Gra Dungeon Rampage posiada komiksową oprawę graficzną podkreślającą humorystyczny charakter całej produkcji. W trakcie walki na śmierć i życie często towarzyszą nam owacje rozentuzjazmowanej publiczności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Dungeon Rampage

Wymagania wiekowe Dungeon Rampage

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.02.2014 02:09
rumi2228
5
Legionista

Nowy hack do dungeon rampage
[link]

18.02.2014 02:09
odpowiedz
rumi2228
5
Legionista

na
[link]