Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Scene it?: Twilight PC

Scene it?: Twilight to interaktywny quiz, adresowany do miłośników filmu Zmierzch. Gracze mają okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat fabuły, bohaterów, miejsc i rozmaitych faktów związanych z wyreżyserowanym przez Catherine Hardwicke obrazem. Deweloperzy ze studia Screenlife przygotowali kilkaset pytań, w tym wiele wzbogaconych o materiały audio-wizualne.

Towarzyskie, filmy, quiz, wampiry.

Screenlife LLC | producent

Konami | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Scene it?: Twilight | PC

24listopada2009

19marca2010

premiera PL

PC Windows
Okładka Scene it?: Twilight (PC)
Scene it?: Twilight

Scene it?: Twilight jest trzecią odsłoną popularnego (zwłaszcza wśród użytkowników konsol i smartfonów) cyklu interaktywnych quizów, rozwijanego przez ekipę deweloperską studia Screenlife. Tym razem twórcy gry postanowili skupić się wyłącznie na zagadkach związanych z filmem Zmierzch (Twilight, 2008), co sprawia, że produkcja adresowana jest głównie do fanów kinowego przeboju.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii Scene it? gracze mają okazję sprawdzić swoją wiedzę, uczestnicząc w wirtualnym teleturnieju. Twórcy przygotowali zestaw 500 pytań, z których każde posiada kilka wariantów odpowiedzi. Zagadkom często towarzyszą zdjęcia, dźwięki lub fragmenty filmu.

Scene it?: Twilight wyróżnia się na tle innych gier z cyklu zmienionym interfejsem użytkownika, który dostosowany został do stylistyki opowieści o młodych wampirach. Zmodyfikowano również dostępne tryby zabawy. Na pytania odpowiadać można w rundach lub w seriach po 10, 20 bądź 30 zagadek. Wprowadzono również nowy, bardziej emocjonujący system punktacji.

Wersja gry przeznaczona na komputery PC umożliwia zabawę z udziałem żywych przeciwników. W rywalizacji o miano prawdziwego znawcy filmu Zmierzch uczestniczyć może maksymalnie czterech graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran   / gorące krzesło    

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 119,99 PLN

Gry podobne do Scene it?: Twilight

Wymagania wiekowe Scene it?: Twilight

12+

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U