Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Duduś Wesołek PC

Jakers! The adventure of Piggley Wink, Jakers! Let's Explore

Duduś Wesołek to gra edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych fanów elektronicznej rozgrywki. Tytuł bazuje na serialu animowanym pod tym samym tytułem. Możemy wcielić się w jednego z bohaterów kreskówki i zwiedzić miasteczko Tara, Farmę Raloo oraz inne lokacje znane z ekranu telewizora.

Zręcznościowe, bajki, edukacyjne.

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Duduś Wesołek | PC

20listopada2009

20listopada2009

premiera PL

PC Windows
Okładka Jakers! The adventure of Piggley Wink (PC)
Jakers! The adventure of Piggley Wink

Duduś Wesołek to gra edukacyjna stworzona na podstawie znanego serialu animowanego opowiadającego historię o Dudusiu i jego przyjaciołach. Gracze mogą wcielić się w jednego z bohaterów kreskówki (małego prosiaczka Dudusia, byczka Ferdka lub kaczkę Tasię) i zwiedzić miasteczko Tara, Farmę Raloo oraz inne lokacje znane z telewizyjnego pierwowzoru.

Duduś Wesołek zawiera w sobie zestaw dwunastu historii i mini gier (takich jak łowienie ryb i pasanie owiec). W czasie zwiedzania kolejnych lokacji oraz brania udziału w zabawach przygotowanych przez twórców, dzieci jednocześnie bawią się i uczą, poznając szczegóły dotyczące życia napotkanych roślin i zwierząt. Gra została zaprojektowana z myślą o najmłodszych – charakteryzuje się więc intuicyjnie łatwym interfejsem, przyjazną dla oka oprawą graficzną i nie wymaga od graczy umiejętności czytania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Jakers! The adventure of Piggley Wink

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Jakers! The adventure of Piggley Wink

Rekomendowane: Pentium IV 1.66 GHz, 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista), karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U