Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

EyePet & Przyjaciele PS3

EyePet & Friends

EyePet & Friends to kolejna odsłona cyklu, w którym otrzymujemy pod opiekę wirtualne zwierzątko. Wychowujemy je, karmimy i bawimy się z nim na projektowanych przez nas plkacach zabaw. EyePet & Friends umożliwia opiekę nad dwoma pupilami. Drugim stworkiem może zajmować się druga osoba.

Towarzyskie, rzeczywistość rozszerzona, PlayStation Move.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Data premiery gry EyePet & Friends | PS3

15listopada2011

18listopada2011

premiera PL

Sony PlayStation 3
Okładka EyePet & Friends (PS3)
EyePet & Friends

EyePet & Przyjaciele to kolejna cześć z serii gier polegających na opiekowaniu się wirtualnymi zwierzakami. W tej edycji nasz sympatyczny kolorowy stworek wreszcie doczekał się przyjaciela do wspólnych zabaw.

Aby uruchomić grę niezbędny jest kontroler ruchu PS Move oraz kamera PlayStation Eye. Warto pamiętać, że do zabawy z drugim pupilem konieczny jest dodatkowy kontroler ruchu.

Nasze zwierzątko przypomina połączenie małpy i psa. Możemy się z nim bawić, głaskać, dowolnie przebierać, a także uczyć sztuczek. W tej części gry budujemy place zabaw, po których nasz milusiński może beztrosko biegać. Efekty naszych działań oglądamy na ekranie telewizora dzięki kamerce, która rejestruje ruchy kontrolera. Przy jednej grze wspólnie mogą bawić się dwie osoby opiekujące się dwoma różnymi pupilami. Zwierzaki mogą rywalizować ze sobą w prostych konkurencjach lub po prostu beztrosko spędzać czas skacząc jeden na drugiego, turlając się i przewracając. Oczywiście pod czujnym okiem swoich opiekunów.

Stworki możemy przebierać, zmieniać kolor ich futerka czy przystrajać ich w różnorodne gadżety, jak okulary czy czapki. Dostęp do tych najatrakcyjniejszych dodatków zyskujemy dzięki specjalnym żetonom, które otrzymujemy w zamian za zainteresowanie pupilami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 31 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI EyePet & Friends

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wykorzystuje: PlayStation Move

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
24.11.2011 11:45
sedarpl
10
Legionista

Gra trochę przekombinowana. Dużo opcji do wyboru jak w programie graficznym. Brakuje fajnych zadań tak jak to było w pierwszej części. Gra nie prowadzi "za rączkę" najmłodszych użytkowników. Nawiedzony lektor nonstop gada - dla małego dziecka jest to nie do przyjęcia ono się nudzi i nie rozumie. Gra dla dzieci nieco starszych, minimum 6 lat. Moja córka 5-letnia często się gubi. Myślę, że dziecko 6, 7 letnie spokojnie opanuje sterowanie i zasady. Warto zauważyć, że na opakowaniu jest PEGI 3. Niestety, gra czasem się wiesza podczas przerywników: wczytywanie wybranej opcji i podczas filmu zwiecha. Moja 5 letnia córka która świetnie opanowała EyePet z pierwszej części - tutaj często nie rozumie co trzeba zrobić. Na opakowaniu nie ma napisane, iż potrzeba drugiego kontrolera move do zabawy w 2 zwierzaki - a my po to właśnie kupiliśmy tę grę aby w ten sposób wzbogacić wrażenia. Ogólnie jestem trochę rozczarowany. Gra na max 7,5. W stosunku do pierwszej części dałem 9,5.