Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Królik Bystrzak: Język angielski dla najmłodszych PC

Krolik Bystrzak: Jezyk angielski dla najmlodszych

Kolejna produkcja z tytułowym zwierzakiem w roli głównej, dedykowana dzieciom w wieku od 4 do 7 lat. Tym razem wraz z Bystrzykiem i jego przyjaciółmi dzieci zwiedzają rozmaite zakątki miasteczka Colourville, przy okazji poznając podstawy języka angielskiego.

Logiczne, edukacyjne.

Mindscape | producent

The Learning Company | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Królik Bystrzak: Język angielski dla najmłodszych | PC

1marca2009

1marca2009

premiera PL

PC Windows
Okładka Krolik Bystrzak: Jezyk angielski dla najmlodszych (PC)
Krolik Bystrzak: Jezyk angielski dla najmlodszych

Królik Bystrzak: Język angielski dla najmłodszych to kolejna produkcja z tytułowym zwierzakiem w roli głównej, dedykowana dzieciom w wieku od 4 do 7 lat. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, tak i tutaj twórcy postarali się połączyć przyjemne z pożytecznym. Mali gracze podczas zabawy, w łatwy i przyjemny sposób, poznają podstawy języka angielskiego. Wraz z Bystrzykiem i jego przyjaciółmi dzieci zwiedzają rozmaite zakątki miasteczka Colourville, w którym to powstaje tęcza. Odwiedzając komnaty zamku, szkołę, sklep i inne miejsca, przy okazji maluchy poznają podstawowe słownictwo w języku angielskim.

Program został tak opracowany, aby motywować dzieci do powtarzania słówek, utrwalania nabytej wiedzy oraz zachęcać je do dalszej nauki. Ponadto poziom trudności gry automatycznie dostosowuje się do umiejętności małego odbiorcy, w związku z czym nigdy nie przerasta jego możliwości.

W skład produkcji wchodzi 7 miejsc do odkrycia, 9 zadań do wykonania oraz w sumie 300 angielskich słów do poznania. Na koniec warto dodać, że podczas rozgrywki tworzony jest raport osiągnięć, dzięki któremu rodzice mają możliwość sprawdzenia, jak szybko ich potomek radzi sobie z kolejnymi zadaniami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Krolik Bystrzak: Jezyk angielski dla najmlodszych

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Krolik Bystrzak: Jezyk angielski dla najmlodszych

Rekomendowane: Pentium 166 MHz, 32 MB RAM, 2MB karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98se/Me/2000/XP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U