Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek PC

Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek

Kolejna gra edukacyjna dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat, dzięki której dzieci rozwijają szereg umiejętności, jak orientacja w przestrzeni czy rozpoznawanie kolorów i kształtów.

Towarzyskie.

Mindscape | producent

Mindscape | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek | PC

18września2008

18września2008

premiera PL

PC Windows
Okładka Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek (PC)
Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek to kolejna gra edukacyjna przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier z tytułowym chłopcem w roli głównej, a jego zawartość została dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Omawiana produkcja przenosi młodych odbiorców do tytułowego ogrodu, w którym od niedawna prym wiodą krety przekopujące grządki i niszczące wszystkie kwiatki. Głównym zadaniem gracza jest pomóc w zaprowadzeniu ponownie ładu i porządku w ogrodzie, w złapaniu niesfornych kretów, a później w posprzątaniu i posadzeniu nowych roślin.

Podczas rozgrywki na dzieci czeka 16 zróżnicowanych zadań do wykonania. Oprócz czystej rozrywki, program niesie ze sobą liczne walory edukacyjne, wspomagając rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą. A w każdym momencie zabawy mały gracz może liczyć na pomoc Adibu oraz jego przyjaciół.

Ponadto gra oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, dzięki czemu zapewnia zabawę i naukę zarówno dwu-, jak i pięciolatkom. Warto również dodać, że tak jak we wszystkich odsłonach serii, tak i w tej znajduje się Kącik rodziców, który pozwala ustawić parametry programu oraz czas, jaki dziecko może spędzić przed ekranem monitora.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 128 MB RAM (256 MB przy XP), Windwos 98SE/ME/2000SP4/XP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz