Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Muminki zapraszają na jesienne przyjęcie PC

Moomin: The Great Autumn Party

Kolejna gra z serii familijnych przygodówek, opowiadająca o przygodach bohaterów znanych z powieści Tove Jansson. Razem z Muminkami, młodzi gracze przygotowują doroczne przyjęcie jesienne.

Przygodowe.

eWSOY | producent

Graffiti Entertainment | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Muminki zapraszają na jesienne przyjęcie | PC

20lutego2009

20lutego2009

premiera PL

PC Windows
Okładka Moomin: The Great Autumn Party (PC)
Moomin: The Great Autumn Party

Muminki zapraszają na jesienne przyjęcie to kolejna gra z serii familijnych przygodówek, w której to najmłodsi użytkownicy komputerów spotykają się z sympatycznymi mieszkańcami Doliny Muminków, znanymi doskonale z powieści fińskiej pisarki Tove Jansson.

Program został dostosowany do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 4 lat, a w jego skład wchodzi szereg zadań i zabaw stymulujących rozwój umysłowy młodych odbiorców.

Lato dobiega końca, a w Dolinie Muminków trwają już przygotowania do corocznego przyjęcia jesiennego. Zadaniem małych graczy jest pomóc w owych przygotowaniach, a jak się można domyślić - wszędzie jest wiele do zrobienia. Podczas przygody dzieci odwiedzają między innymi namiot Czarnoksiężnika, gdzie muszą sprawdzić, co powie kryształowa kula, pomagają Tatusiowi Muminka przetestować tor wyścigowy dla kaczek, zaglądają do warsztatu Migotka, aby dowiedzieć się, co konstruuje.

Całość zabawy została dopełniona miłą dla oka, kolorową oprawą wizualną. Na koniec warto również dodać, że tytuł ten został całkowicie pozbawiony scen przemocy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Muminki zapraszają na jesienne przyjęcie

Klasyfikacja PEGI Muminki zapraszają na jesienne przyjęcie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Moomin: The Great Autumn Party

Rekomendowane: Pentium II 400 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza), Windows 95/98/Me

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz