Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Młody Doktor 2: Łapy i Pazury PC

Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands

Kolejna odsłona gry familijnej, w której to młodzi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę lekarza weterynarii i poprowadzić własną klinikę dla zwierząt.

Strategiczne.

Independent Arts | producent

ValuSoft | wydawca

Techland | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
pełna polska wersja

Data premiery gry Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands | PC

7sierpnia2007

4października2008

premiera PL

PC Windows
Okładka Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands (PC)
Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands

Młody Doktor 2: Łapy i Pazury to kolejna pozycja ze stale rozwijanego cyklu Paws & Claws. Po Pet School, w której gracze zajmowali się szkoleniem zwierzaków, oraz Pet Resort, gdzie rozgrywka koncentrowała się wokół prowadzenia ośrodka wypoczynkowego dla czworonogich pupili, przyszedł czas na produkcję, w której młodzi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę lekarza weterynarii – Pet Vet.

Opisywana gra (Pet Vet 2), jak sugeruje liczba zawarta w jej tytule, jest już drugą odsłoną wyżej wymienionej produkcji. Tak jak w pierwszej części, tak i tutaj zabawa koncentruje się wokół prowadzenia własnej kliniki dla zwierząt. Podstawowym zadaniem gracza jest sprawowanie opieki nad przynoszonymi do klinki zranionymi lub chorymi zwierzakami i pomoc w przywróceniu ich do zdrowia i dobrej kondycji.

Na pomoc młodych weterynarzy czekają rozmaite gatunki zwierząt, m.in.: koty, króliki, świnki morskie, owce, psy, papugi, konie, a nawet sarny. Gra została wyposażona w książkę z ilustracjami (w każdej chwili można do niej zajrzeć), w której znalazł się szereg przydatnych informacji opisujących między innymi potrzeby poszczególnych zwierzaków oraz sposoby, które sprawią, że będą się one czuły bezpieczne i szczęśliwe. Dzięki książce młody gracz dowiaduje się, jak być idealnym weterynarzem oraz poszerza swoją wiedzę o świecie zwierząt.

Ponadto z wyleczonymi zwierzakami można się bawić, można również wybrać się przykładowo na konną przejażdżkę po okolicy. A kiedy już wszyscy pacjenci będą się czuli szczęśliwi i otoczeni opieką, przyjdzie czas na relaks. Wówczas można się wybrać na kawę z przyjaciółką lub zrobić zakupy w butiku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.5 / 10 na podstawie 122 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 53,90 PLN

Gry podobne do Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands

Klasyfikacja PEGI Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands

Rekomendowane: Pentium 2 GHz, 1GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.04.2013 16:27
😊
natalka2003
1
Junior

Ja ściągając tą grę z tej strony ściągnęłam wirusa. Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!