Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Mały Adibu zaprasza na urodziny PC

Maly Adibu zaprasza na urodziny

Gra edukacyjna z kosmicznym chłopcem w roli głównej, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. W sumie na małych graczy czeka 9 zadań do wykonania oraz karaoke, w tym wyliczanki i zabawne piosenki.

Towarzyskie.

Mindscape | producent

Mindscape | wydawca

CDP | wydawca PL

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Mały Adibu zaprasza na urodziny | PC

28listopada2005

15maja2008

premiera PL

PC Windows
Okładka Maly Adibu zaprasza na urodziny (PC)
Maly Adibu zaprasza na urodziny

Mały Adibu zaprasza na urodziny to kolejna gra edukacyjna z kosmicznym chłopcem w roli głównej, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. Produkcja ta ma za zadanie dostarczyć młodym odbiorcom istotnej dla ich rozwoju wiedzy o otaczającym świecie, a przy okazji stać się dla nich źródłem doskonałej zabawy.

Tym razem Mały Adibu zaprasza graczy na swoje przyjęcie urodzinowe. Dzieci uczestniczą w przygotowaniach do tej uroczystości – wielki tort, mnóstwo słodyczy, wspaniałe dekoracje i niezapomniane niespodzianki to tylko część atrakcji dla tytułowego jubilata i jego przyjaciół. W sumie na małych graczy czeka 9 zadań do wykonania oraz karaoke, w tym wyliczanki, zabawne piosenki, które mogą zaśpiewać wraz z przyjaciółmi Małego Adibu.

Oprócz dostarczenia sporej dawki rozrywki, program wspomaga rozwój intelektualny młodych odbiorców, rozwija orientację w przestrzeni oraz umiejętności obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów. Ponadto tak jak poprzednie części z serii, tak i ta oferuje trzy poziomy trudności do wyboru oraz Kącik rodzica – narzędzie umożliwiające kontrolowanie rozgrywki, dzięki któremu rodzic może ustawić parametry gry oraz czas, jaki dziecko spędzi przed ekranem monitora.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Mały Adibu zaprasza na urodziny

Wymagania wiekowe Maly Adibu zaprasza na urodziny

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Maly Adibu zaprasza na urodziny

Rekomendowane: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz