Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Littlest Pet Shop: Garden DS

Gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych mini-gier.

Zręcznościowe, seriale animowane.

Littlest Pet Shop: Garden - screen - 2008-09-22 - 117070

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Littlest Pet Shop: Garden | NDS

14października2008

14listopada2008

premiera PL

Nintendo DS
Okładka Littlest Pet Shop: Garden (NDS)
Littlest Pet Shop: Garden

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 20 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach. W omawianej wersji na DS-a dokonuje się wyboru pomiędzy dwoma głównymi światami – placem dla zwierząt oraz ogrodem. Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste mini-gry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Mini-gry można podzielić na wyzwania wymagające wykazania się dużą zręcznością oraz zadania zakładające odrobinę pomyślunku.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro. Wersja na DS-a jakościowo wypada na zdecydowanie niższym poziomie od edycji na Wii. Warto natomiast zwrócić uwagę na obsługę ekranu dotykowego handhelda oraz możliwość jednoczesnej obserwacji otoczenia na dwóch ekranach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Littlest Pet Shop: Garden

Klasyfikacja PEGI Littlest Pet Shop: Garden

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
2 miliony familijnych gier Hasbro sprzedanych
2 miliony familijnych gier Hasbro sprzedanych

wiadomość30 grudnia 2008

Według informacji Electronic Arts i Hasbro, trzy spośród gier stworzonych razem przez te firmy, sprzedały się łącznie w nakładzie 2 miliona egzemplarzy od ich premiery, która miała miejsce jesienią tego roku. Wszystkie tytuły przeznaczone są raczej dla młodszych użytkowników i oparte zostały także na znanych markach należących do Hasbro, jednego z największych producentów zabawek na świecie.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.10.2008 17:50
Play_games
24
Pretorianin

Gra wyjdzie w Polskiej Wersji Językowej (Napisy)