Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Skate Park City PSP

Gra sportowa, w której wykorzystujemy deskorolkę do wykonywania wielu efektownych trików. Odwiedzamy między innymi ulice metropolii, strefy przemysłowe czy wnętrza luksusowych kasyn.

Sportowe.

Midas Interactive | producent

Midas Interactive | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Skate Park City | PSP

27czerwca2008

PlayStation Portable
Okładka Skate Park City (PSP)
Skate Park City

Skate Park City to gra o tematyce sportowej, w której gracz wykorzystuje deskorolkę do wykonywania wielu efektownych trików. Tytuł ten łączy w sobie elementy takich serii jak Tony Hawk’s Pro Skater czy Jet Set Radio. Wydawcą opisywanej gry jest Midas Interactive, a ona sama przygotowana została wyłącznie z myślą o użytkownikach przenośnej konsoli PSP.

Omawiany produkt obdarzony został pełnoprawnym wątkiem fabularnym. Akcja Skate Park City rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tajemniczy wirus porwał jednego ze skateboardzistów i to właśnie na próbach jego odnalezienia spędza się znaczną część czasu gry. Odwiedza się w tym celu różne lokacje rozrzucone po całym świecie. Oprócz tytułowych parków skateboardowych są to między innymi ulice zatłoczonych metropolii, strefy przemysłowe, wnętrza luksusowych kasyn, a nawet dachy wieżowców. Gracz dysponuje pełną swobodą w kwestii eksploracji otoczenia. Na każdej z plansz umieszczono ponadto wiele ciekawych obiektów, które niekiedy są przydatne przy wykonywaniu trików. Mowa tu między innymi o pędzących pociągach czy znajdujących się na pasach startowych samolotach.

Wybiera się pomiędzy sześcioma grywalnymi postaciami, różniącymi się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem, ale również zestawem ruchów, którymi zostali obdarzeni. Do dyspozycji gracza oddano około trzydziestu różnych trików z takich grup jak lip, kick, manual czy grind. Co ciekawe, wykonywanie tych ruchów można w dowolnym momencie zabawy przećwiczyć, korzystając z bardzo rozbudowanego tutoriala. Właściwa rozgrywka nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem, co widać między innymi na przykładzie futurystycznie wykonanych dronów, których w wybranych sytuacjach można dosiąść.

Oprócz trybów dla pojedynczego gracza, można także zdecydować się na dość rozbudowany multiplayer. Gracze dążą tu przede wszystkim do prześcignięcia osiągnięć punktowych swoich konkurentów. Oprawa wizualna Skate Park City prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Zmagania prowadzone są w szczegółowo zaprojektowanym trójwymiarowym środowisku, a postać skatera obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Ocena gry 5.3 / 10 na podstawie 26 ocen czytelników.

Klasyfikacja PEGI Skate Park City

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.06.2008 16:25
😊
Van Persie
0
Generał

Może być ciekawa gra sportowa na PSP.Czekam.

21.08.2008 22:39
👎
odpowiedz
Chris Pontius
10
Legionista

Ciekawa gra sportowa?? :D to chyba będziecie mieć lekki zawód! Ta gra wygląda jak marna imitacja i podróbka serii Tony Hawk. Ta gra, o ile to grą można nazwać jest tak dziecinna i ma tak słabą grafikę, że chyba tylko przesiadając się z commodore na PSP można wpaść w zachwyt. Jak dla mnie pozycja w sam raz dla.....nikogo ale nie ma co się przejmować zawsze mogło być gorzej! Powinni tego zabronić!

09.11.2008 19:39
odpowiedz
szymczakz
34
Deep Dark Fantasy

zauważyliście że koleś z okładki wygląda jak Naruto?

31.01.2009 14:17
odpowiedz
rukia912
10
Legionista

Racja, te gogle, włosy... Rasowy Naruto... (dopowiem, że Bleach jest fajniejszy ;) )

09.07.2009 13:58
odpowiedz
kkolasinska
48
Centurion

Fajna gra ,ale wiecie o tej imprezie która zaczyna sie od 11 lipca- JUPIK ROLLER MASTER i to w realu ;-)

12.03.2011 10:11
odpowiedz
Transformer
9
Chorąży

no troche troche głupia

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze