Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Bratz 4 Real PC

Bratz 4 Real jest pecetową odsłoną znanej z przenośnej konsolki Nintendo DS gry, adresowanej głównie do dziewczynek. Produkt oparto na tytułowej linii zabawek, przede wszystkim lalkach, oraz powstałych na kanwie ich popularności kreskówki i filmie.

Zręcznościowe.

Blitz Games | producent

ValuSoft | wydawca

CDP | wydawca PL

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Bratz 4 Real | PC

18grudnia2007

21lutego2008

premiera PL

PC Windows
Okładka Bratz 4 Real (PC)
Bratz 4 Real

Bratz 4 Real jest pecetową odsłoną znanej z przenośnej konsolki Nintendo DS gry, adresowanej głównie do dziewczynek. Produkt ten oparto na tytułowej linii zabawek, przede wszystkim lalkach, oraz powstałych na kanwie ich popularności kreskówki i filmie.

Ponownie spotykamy się więc z tytułowymi pięknościami: Chloe, Jade, Sasha i Yasmin. Młody gracz ma okazję ku temu, żeby poznać dalsze losy głównych bohaterek, które w międzyczasie zaczęły uczęszczać do lokalnej szkoły średniej – Carry Nation High School. Sterowane przez gracza dziewczynki muszą tym razem pokrzyżować plany Meredith, której udało się podzielić uczniów na niezależne od siebie grupy. Główne bohaterki planują zorganizowanie pokazu talentów, dzięki któremu możliwe stanie się zniwelowanie różnic pomiędzy rywalizującymi ze sobą ugrupowaniami.

Poza wysiłkami mającymi na celu zorganizowanie pokazu, przekonanie do siebie szkolnej społeczności i utarcie nosa Meredith, gracze mogą także udać się z Yasmin do sklepu z ciuchami, by rozerwać się przymierzając i dopasowując dziesiątki ubrań oraz elementów garderoby.

W stosunku do wersji z przenośnej konsoli Nintendo DS zmianie uległa grafika, która dostosowana została do pecetowych standardów. Grający może teraz drukować zdjęcia, które wykona za pomocą Aparatu Ślicznotek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Bratz 4 Real

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Bratz 4 Real

Rekomendowane: Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 700 MB HDD, Windows XP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U