Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Yamaha Supercross Wii

Yamaha Supercross to wyścigi, których tematem jest supercross – zawody, w których motocykle ścigają się po zabłoconych trasach w stylu off-road, z dużą ilością hopek i przeszkód. Za stworzenie gry odpowiada firma Coyote Console, mająca na swoim koncie już takie tytuły jak Die Hard Vendetta, Vietcong, czy I-Ninja.

Wyścigi.

Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133248Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133247Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133246Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133245Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133244Yamaha Supercross - screen - 2009-01-30 - 133243

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Yamaha Supercross | Wii

3marca2009

Nintendo Wii
Okładka Yamaha Supercross (Wii)
Yamaha Supercross

Yamaha Supercross to wyścigi, których tematem jest supercross – zawody, w których motocykle ścigają się po zabłoconych trasach w stylu off-road, z dużą ilością hopek i przeszkód. Za stworzenie gry odpowiada firma Coyote Console, mająca na swoim koncie już takie tytuły jak Die Hard Vendetta, Vietcong, czy I-Ninja.

Supercross jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w Stanach Zjednoczonych. Wyścigi odbywają się najczęściej na wielkich stadionach. W Yamaha Supercross możemy poczuć namiastkę emocji towarzyszących prawdziwym zawodnikom podczas zawodów. Jazda po najeżonych pułapkami torach nie jest łatwym zadaniem, jednak w produkcji od Coyote Console, dzięki zręcznościowemu modelowi jazdy, każdy powinien dać sobie radę z opanowaniem motocyklu.

Dzięki porozumieniu z Yamaha Motor Corporation, w grze możemy wypróbować licencjonowane motory firmy Yamaha. Twórcy przygotowali wiele różnorodnych tras, które zapewniają rozrywkę na długie godziny. Zaczynamy oczywiście od najprostszych, by z czasem uzyskać dostęp do najbardziej wymagających torów. Wraz z kolejnymi wyścigami zdobywamy doświadczenie, które może się bardzo przydać w ostatnich, najtrudniejszych wyścigach.

W Yamaha Supercross możemy ścigać się zarówno w profesjonalnych zawodach (seria kolejnych wyścigów z innymi zawodnikami) jak i wybrać pojedynczą trasę, by potrenować przed najważniejszymi zmaganiami i poznać wybrany tor w każdym calu. Konsolowi przeciwnicy nie dają za wygraną, więc trzeba wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by ukończyć wyścig na pierwszym miejscu. Zawody odbywają się w różnych warunkach, a warto dodać, że podczas jazdy może zmienić się pogoda, co dodatkowo utrudni nam zadanie.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Yamaha Supercross

Klasyfikacja PEGI Yamaha Supercross

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Yamaha Supercross również na PC

wiadomość28 listopada 2007

Okazuje się, iż zapowiedziana pod koniec tego roku gra Yamaha Supercross, oprócz platform NDS, PS2 oraz Wii, odwiedzi także komputery osobiste. Posiadacze PeCetów mogą spodziewać się wersji przeznaczonej na ich "maszynki" w marcu przyszłego roku.

Zapowiedziano grę Yamaha Supercross

wiadomość28 czerwca 2007

Supercross to brawurowe wyścigi motocyklowe, które w świecie sportu pojawiły się na początku lat siedemdziesiątych XX w. Niniejsza dyscyplina zostanie przedstawiona w grze Yamaha Supercross, mającej pod koniec bieżącego roku trafić do posiadaczy konsol PlayStation 2 i Nintendo DS. Właściciele Wii będą musieli poczekać na nią do wiosny 2008 r.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz