Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 6 czerwca 2016, 12:38

Overwatch czeka na detronizację. Top 10 UK (29 maja - 4 czerwca)

Overwatch, Uncharted 4: Kres Złodzieja i Doom utworzyły triumwirat i drugi tydzień pod rząd niepodzielnie rządzą brytyjskim rynkiem detalicznym. Zapraszamy do zapoznania się z dziesiątką najchętniej kupowanych gier minionego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie.

Dobra zmiana oszczędziła w ubiegłym tygodniu Wielką Brytanię i pierwsza trójka, pomimo zanotowania strat (Overwatch -54%, Uncharted 4 -27%, Doom -33%) pozostała bez zmian. Duży wzrost przypadł w udziale FIFA 16 (+65%) – czyżby to już oznaka zniecierpliwienia przed nadchodzącym Euro? Na miejscu piątym zadebiutowały pod wspólnym szyldem Definitive Edition remasterowane wersje Dead Island i Dead Island: Riptide. Szkoda tylko, że drugiego z tych tytułów nie ma na płycie, a w pudełku znajdziemy jedynie kod do pobrania edycji cyfrowej, o czym klient nie jest na opakowaniu informowany. Przynajmniej w przypadku PlayStation 4. Homefront: The Revolution zaliczył efektowny zjazd na miejsce dziesiąte (-36%), a poza pierwszą dziesiątką, na pozycji trzydziestej siódmej, odbyła się premiera gry One Piece: Burning Blood.

1.

Overwatch

2.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

3.

Doom

4.

FIFA 16

5.

Dead Island: Definitive Edition

6.

Grand Theft Auto V

7.

Ratchet & Clank

8.

Tom Clancy’s The Division

9.

Call of Duty: Black Ops III

10.

Homefront: The Revolution

Overwatch czeka na detronizację. Top 10 UK (29 maja - 4 czerwca) - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch