Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 31 maja 2016, 11:22

Overwatch radzi sobie diablo dobrze. Top 10 UK (22 - 28 maja)

Overwatch został najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie. Zobacz, jak wygląda lista bestsellerów sprzedaży detalicznej, bez podziału na poszczególne platformy.

Blizzard jest pewny wypuszczanych przez siebie produktów i zazwyczaj nie zdarza mu się, aby jakiś tytuł w momencie premiery nie trafiał na szczyty wszelakich list przebojów. Dobitnym tego przykładem jest Overwatch, którym zachwyciła się nie tylko krytyka, ale najwyraźniej także i gracze. Tytuł z miejsca został najchętniej kupowanym, a zapotrzebowanie na wersję na dostępne platformy rozłożyło się wyjątkowo demokratycznie. Najwięcej egzemplarzy sprzedało się co prawda jak zwykle na PlayStation 4 (47%), a w drugiej kolejności, także jak zwykle, na Xboksa One (36%), ale okazuje się, że nawet pecetowcy stanowią widoczną grupę klientów (18%) sklepów detalicznych. To ważne, ponieważ w przypadku PC ta wartość zazwyczaj oscyluje w granicach 2%, więc tym bardziej jest to fakt godny odnotowania.

Uncharted 4: Kres Złodzieja spadł na miejsce drugie ze stratą 37% w stosunku do poprzedniego notowania. Doom i Homefront: The Revolution bratersko utraciły troszkę więcej, bo po 41%. Na liście, w pierwszej dziesiątce, zadebiutował na pozycji dziewiątej Total War: Warhammer. Na miejscu osiemnastym pojawiły się po raz pierwszy antropomorficzne żółwie w grze TMNT: Mutants In Manhattan.

1.

Overwatch

2.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

3.

Doom

4.

Homefront: The Revolution

5.

Call of Duty: Black Ops III

6.

Ratchet & Clank

7.

FIFA 16

8.

Tom Clancy’s The Division

9.

Total War: WARHAMMER

10.

Grand Theft Auto V

Overwatch radzi sobie diablo dobrze. Top 10 UK (22 - 28 maja) - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch