Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 1 października 2015, 11:41

Beta-testy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przedłużone do 4 października

Firma Ubisoft poinformowała, że beta-testy gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zostaną przedłużone do najbliższej niedzieli. Decyzja ta jest powodowana problemami z dostępem, jakich doświadczają niektórzy gracze, a także chęcią zebrania większej ilości danych i opinii.

Rozpoczęta przed tygodniem zamknięta beta gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od samego początku boryka się z pewnymi problemami – wielu graczy nie otrzymało kodów umożliwiających dostęp. W związku z tym firma Ubisoft postanowiła po raz kolejny przedłużyć czas trwania testów. Początkowo miały się one zakończyć 28 września, następnie datę tę zmieniono na 1 października, a teraz dowiedzieliśmy się, że w nową odsłonę taktycznego FPS-a pogramy do najbliższej niedzieli. Przy okazji przypominamy, że nadal możecie uzyskać klucz do bety za pośrednictwem naszego portalu.

  1. Kliknij tutaj, by odebrać klucz do bety na dowolną platformę sprzętową
Przy becie Rainbow Six: Siege spędzimy jeszcze najbliższy weekend. - Beta-testy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przedłużone do 4 października - wiadomość - 2015-10-01
Przy becie Rainbow Six: Siege spędzimy jeszcze najbliższy weekend.

Ubisoft twierdzi przy tym, że poza problemami z dostępem testy okazały się prawdziwym sukcesem, a ich przedłużenie daje firmie szansę na zebranie większej ilości danych oraz opinii graczy – podobno udało się już zidentyfikować najpoważniejsze niedociągnięcia produkcji. W trakcie bety znacznie poprawiono stabilność serwerów i skuteczność dobierania drużyn, zaś czas tego procesu zmalał o 30-45 sekund. Aby zrewanżować się graczom za problemy z dostępem, Francuzi rozdają także dodatkowe klucze do testów każdemu, kto do godziny 20:00 29 września rozegrał chociaż jeden mecz w Rainbow Six: Siege. Otrzymanymi mailowo kodami można się oczywiście podzielić ze znajomymi.

Premiera Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaplanowana jest na 1 grudnia. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jest to kolejna odsłona serii taktycznych shooterów FPP, w której wcielamy się w członków kilku różnych jednostek antyterrorystycznych. W przeciwieństwie do poprzedniej części, Rainbow Six: Siege będzie nastawione głównie na zabawę w sieci i nie zaoferuje kampanii dla pojedynczego gracza.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
  2. Testujemy wersję alfa gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
  3. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – kompendium wiedzy