Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 16 lipca 2015, 09:20

autor: Renox

FIFA 16 - Arkadiusz Milik twarzą polskiego wydania gry

Tym razem Robert Lewandowski nie będzie już reklamował swoim wizerunkiem kolejnej odsłony serii FIFA. Twarzą polskiego wydania FIFA 16 został 21-letni Arkadiusz Milik. W rozwinięciu znajdziecie okładkę gry, a także nowy zwiastun prezentujący usprawnienia w dziedzinie sterowania i technologii.

Firma Electronic Arts ujawniła, kto tym razem będzie reklamował swoim wizerunkiem rodzime wydanie najnowszej odsłony serii FIFA. Wydawca zaprezentował stosowną okładkę i poinformował, że wraz z Messim (który jest notabene wszędzie) na polskiej okładce gry FIFA 16 zobaczymy również 21-letniego Arkadiusza Milika, grającego na pozycji środkowego napastnika w AFC Ajax Amsterdam.

Niewątpliwie jest to spore wyróżnienie dla polskiego zawodnika, zwłaszcza ze względu na jego młody wiek i praktycznie dopiero co rozpoczynającą się wielką karierę piłkarską. Co istotne, jutro na kanale EA w serwisie YouTube pojawi się ponoć pierwsza niespodzianka z udziałem wspomnianego zawodnika. Co to będzie? Wydawca na razie tego nie zdradził.

Niżej znajdziecie omawianą okładkę, natomiast u góry niniejszej wiadomości zamieściliśmy najnowszy zwiastun gry prezentujący usprawnienia w dziedzinie sterowania i technologii względem poprzedniej odsłony serii.

Arkadiusz Milik twarzą polskiego wydania gry FIFA 16. - FIFA 16 - Arkadiusz Milik twarzą polskiego wydania gry - wiadomość - 2015-07-16
Arkadiusz Milik twarzą polskiego wydania gry FIFA 16.
Okładka gry w wersji na konsolę Xbox One. - FIFA 16 - Arkadiusz Milik twarzą polskiego wydania gry - wiadomość - 2015-07-16
Okładka gry w wersji na konsolę Xbox One.

FIFA 16 zadebiutuje na rodzimym rynku 25 września bieżącego roku w wersji PC oraz na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3. W grze pojawi się możliwość zagrania przedstawicielkami płci pięknej, jak również nowy system dryblingu, który umożliwi zmiany kierunku biegu i mylenie przeciwników, dzięki wykorzystaniu przestrzeni między zawodnikiem a piłką.

Ponadto deweloperzy zapewnią graczom większe pole manewru w wykorzystywaniu futbolistów znajdujących się z tyłu, poprawiając jednocześnie sztuczną inteligencją piłkarzy grających w pomocy oraz ataku. Waszej uwadze polecamy również niedawno ujawnione wymagania sprzętowe wersji PC.

FIFA 16

FIFA 16