Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 13 maja 2015, 08:55

autor: Sarge

Tom Clancy's The Division zadebiutuje w pierwszym kwartale 2016 r.

W najnowszym raporcie finansowym firmy Ubisoft sprecyzowano, że gra Tom Clancy's The Division zadebiutuje na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku. Produkcja nastawiona na sieciową kooperację ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Firma Ubisoft oficjalnie ogłosiła przesunięcie premiery gry Tom Clancy’s The Division na pierwszy kwartał 2016 roku. Jest to kolejne opóźnienie wydania tego tytułu, choć tym razem mowa raczej o sprecyzowaniu wcześniej podanego terminu. Trzy miesiące temu francuski koncern ujawnił bowiem, że Tom Clancy’s The Division zadebiutuje w tym roku fiskalnym, który obejmuje okres od 1 kwietnia 2015 roku do 31 marca 2016 roku. Stało się więc to, czego wielu graczy mogło się spodziewać, bo raczej mało osób po tym komunikacie liczyło jeszcze na tegoroczny debiut dość mocno oczekiwanej produkcji. Warto w tym miejscu przypomnieć, że tuż po pierwszej zapowiedzi gry zakładano, że premiera odbędzie się jeszcze w 2014 roku. Od tamtej pory trochę się zmieniło i oprócz początkowo potwierdzonych wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One ujawniono chęć wydania tytułu także na PC.

Na premierę gry Tom Clancy's The Division będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - Tom Clancy's The Division zadebiutuje w pierwszym kwartale 2016 roku - wiadomość - 2015-05-13
Na premierę gry Tom Clancy's The Division będziemy musieli jeszcze trochę poczekać

Kolejne opóźnienia premiery gry Tom Clancy’s The Division nie dziwią, jako że jest to jeden z ważniejszych projektów firmy Ubisoft ostatnich lat. To nowa marka, nad którą pracują cztery studia deweloperskie – Ubisoft Massive, Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment oraz Ubisoft Annecy. Jej dobre przyjęcie wśród graczy jest dla francuskiego wydawcy ważne tym bardziej, że ubiegłoroczne hity (w szczególności Assassin’s Creed Unity) były tematem wielu kontrowersji związanych z ich niezadowalającym poziomem technicznym i licznymi problemami po premierze.

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra RPG akcji z otwartym światem do eksploracji. Fabuła zostanie osadzona w niedalekiej przyszłości, gdy w Nowym Jorku wybucha pandemia, z którą nie mogą się uporać nawet władze. W obliczu rosnącego chaosu, sprawy w swoje ręce bierze tytułowa agencja, w której członków wcielą się gracze. Tom Clancy’s The Division ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division