Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 września 2013, 19:33

autor: Ender

Call of duty: Ghosts – trailer kampanii singleplayer

Activision oraz studio Infinity Ward zaprezentowały nowy trailer Call of Duty: Ghosts, skupiający się na przedstawieniu kampanii dla pojedynczego gracza. Poznamy dzięki niemu zarówno głównego bohatera jak i miejsce akcji przygody.

Chociaż zagorzali fani najpopularniejszych FPS-ów ostatnich latach, a więc między innymi serii Battlefield i Call of Duty, nie przykładają zazwyczaj zbyt dużej wagi do kampanii dla pojedynczego gracza, deweloperzy nadal starają się dostarczyć coraz bardziej widowiskowe oraz filmowe przygody fabularne, przygotowujące do rozgrywek w sieci. W najnowszym trailerze Call of Duty: Ghosts możemy przekonać się co czeka na osoby, które zdecydują się rozpocząć zabawę z tytułem od trybu singleplayer.

Podobnie jak w ubiegłym roku, gracze mogą liczyć na intensywną, ale względnie krótką kampanię. Tym razem przeniesie nas ona w niedaleką przyszłość, w której Stany Zjednoczone zostały spustoszone i zniszczone, tracąc status superpotęgi. Krótki filmik, który tradycyjnie pełny jest wyniosłych słów, pompatycznej muzyki oraz wybuchów, przedstawia głównego bohatera gry, oddział tytułowych „duchów” oraz wiernego czworonożnego towarzysza, o którym dowiedzieliśmy się po raz pierwszy kilka miesięcy temu.

Call of Duty: Ghosts trafi 5 listopada bieżącego roku na komputery PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. W dalszej części tego miesiąca produkcja trafi również do nabywców konsol nowej generacji, dla których będzie ona tytułem startowym.

  1. Zapowiedź – pies w akcji prosto z E3 2013
  2. Zapowiedź – CoD prawdziwie nowej generacji
  3. Oficjalna strona gry Call of Duty: Ghosts