Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 sierpnia 2013, 13:42

autor: Hed

Ridge Racer Driftopia z nowym zwiastunem i wymaganiami sprzętowymi

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Ridge Racer Driftopia, czyli wyścigów free-to-play od twórców FlatOut i Ridge Racer Unbounded. W sieci pojawiły się też nowe obrazki i zwiastun gry.

Znamy wymagania Ridge Racer Driftopia. - Ridge Racer Driftopia z nowym zwiastunem i wymaganiami sprzętowymi - wiadomość - 2013-08-27
Znamy wymagania Ridge Racer Driftopia.

Firma Namco Bandai wypuściła nowy zwiastun Ridge Racer Driftopia, czyli wyścigów free-to-play, które wkroczyły w fazę bety w tym miesiącu. Materiał zawiera między innymi fragment poświęcony ulepszaniu posiadanych samochodów – dowiedzieliśmy się, że zwiększymy ich prędkość, przyspieszenie, moc dopalacza lub wytrzymałość. Dostęp do testowej wersji tytułu na PC lub PlayStation 3 można uzyskać na oficjalnej stronie.

W zakładce gry na Steamie pojawiło się sporo obrazków z gry, przedstawiających naturalnie wozy oraz trasy. Istotniejsze jest to, że autorzy udostępnili wymagania sprzętowe Ridge Racer Driftopia. Do uruchomienia tej „darmowej” wersji jednej z bardziej znanych serii wyścigowych wystarczy raczej przeciętny pecet. To dobra informacja, bo gra free-to-play nie powinna mieć zbyt wygórowanych wymagań, żeby przyciągnąć jak największą widownię.

  1. Oficjalna strona firmy AMD
W sieci pojawiły się też obrazki i nowy zwiastun. - Ridge Racer Driftopia z nowym zwiastunem i wymaganiami sprzętowymi - wiadomość - 2013-08-27
W sieci pojawiły się też obrazki i nowy zwiastun.

Wymagania sprzętowe

  1. Procesor: Dual Core Athlon x2 2,6 GHz lub odpowiednik firmy Intel
  2. Pamięć operacyjna: 2 GB
  3. Karta grafiki: 512 MB, DirectX 9.0c, ATI Radeon 4850 / Nvidia GeForce 8800GT lub lepsze
  4. Dysk twardy: 850 MB

Ridge Race Driftopia to gra studia Bugbear. Deweloper mający na koncie między innymi świetne odsłony serii FlatOut oraz Ridge Racer Unbounded po raz pierwszy mierzy się z modelem free-to-play. W Driftopii będziemy ścigać się, driftować i niszczyć elementy otoczenia w wyścigach oraz wyzwaniach prowadzonych z udziałem innych graczy. W dniu premiery w grze znajdziemy 20 wozów i 10 torów – z czasem pojawią się nowe elementy. Ridge Race Driftopia wyjdzie pod koniec roku.

Ridge Racer Driftopia

Ridge Racer Driftopia