Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 listopada 2012, 15:30

autor: Ender

God of War: Wstąpienie – nowy trailer dla trybu multiplayer

Sony opublikowało nowy trailer gry God of War: Wstąpienie, prezentujący zalety i wady jednej z czterech klas postaci w trybie multiplayer, które związane są z olimpijskim bóstwami. Gracze dowiedzą się więc na co mogą liczyć jeżeli sprzymierzą się z bogiem wojny Aresem.

W kampanii singleplayer poznamy najwcześniejsze przygody Kratosa - God of War: Wstąpienie – nowy trailer dla trybu multiplayer - wiadomość - 2012-11-11
W kampanii singleplayer poznamy najwcześniejsze przygody Kratosa

Do marcowej premiery God of War: Wstąpienie zostało już tylko kilka miesięcy, dlatego też otrzymujemy co raz więcej informacji na temat gry. W tej chwili dotyczą one prawie wyłącznie jej trybu multiplayer. Nie powinno to zresztą dziwić, bowiem po raz pierwszy w historii serii, która narodziła się w 2005 roku, gracze wezmą udział w rozgrywkach wieloosobowych. Dzięki najnowszemu trailerowi produkcji dowiemy się więcej o jednej z czterech klas postaci, które będą dostępne w tej formie zabawy.

Wojownicy boga wojny Aresa będą używać potężnych ataków krótkodystansowych oraz magii opartej na żywiole ognia. W trakcie walki wykorzystają także przedmioty znacząco zwiększające siłę ich ataku lub obniżające obronę przeciwników. Jeżeli zdecydujemy się służyć Aresowi musimy jednak liczyć się z tym, że umiejętności defensywne postaci będą znacząco ograniczone, przez co skupimy się przede wszystkim na działaniach ofensywnych.

Przypomnijmy, że tryb multiplayer w God of War: Wstąpienie, w którym uczestniczyć może maksymalnie ośmiu graczy, oparty zostanie na rozgrywkach drużynowych. Członkowie rywalizujących grupy będą starali się przejąć kontrolę nad całą mapą/areną, zajmując jej określone punkty lub wykonując specyficzne czynności. Postacie są przypisane do jednej z czterech klas, związanych z olimpijskimi bogami – Zeusem, Aresem, Posejdonem oraz Hadesem. W trakcie meczów zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym awansujemy naszych wojowników oraz otrzymamy sposobność kupna i ulepszenia reliktów, potężnych przedmiotów zwiększających statystyki broni oraz pancerza.

  1. Graliśmy w God of War: Wstąpienie - bóg slasherów powróci w chwale