Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 8 listopada 2012, 10:49

autor: Hed

Angry Birds Star Wars już jest – demo pecetowe także!

Pojawiła się gra Angry Birds Star Wars, czyli zabawna odsłona popularnej serii Angry Birds w stylistyce Gwiezdnych Wojen. Studio Rovio wypuściło produkcję na komputerach i urządzeniach mobilnych. Posiadacze pecetów mogą zagrać w jej demo.

Angry Birds Star Wars jest już dostępne. - Angry Birds Star Wars już jest – demo pecetowe także! - wiadomość - 2012-11-08
Angry Birds Star Wars jest już dostępne.
Premiera Angry Birds Star Wars
  • Gra jest już dostępna na komputerach PC i Mac oraz urządzeniach mobilnych.
  • Studio Rovio wypuściło demo gry na wybranych platformach.

Studio Rovio wypuściło Angry Birds Star Wars, czyli specjalną wersję popularnej gry o strzelaniu ptakami do zielonych świń, utrzymaną w konwencji Gwiezdnych Wojen. Wracamy w niej do doskonale znanych wydarzeń i postaci, przerobionych na modłę Angry Birds. Produkcja jest dostępna na komputerach PC i Mac oraz urządzeniach przenośnych. Deweloper nie zapomniał o wersji demonstracyjnej, zawierającej kilka poziomów.

„Rebelianccy szpiedzy zdołali wykraść plany tajnej broni Imperium – Gwiazdy Świni” – tak zaczynają się Gwiezdne Wojny w wersji Angry Birds. Kolejne etapy gry w luźny sposób nawiązują do wydarzeń znanych z filmów. Karykatury słynnych bohaterów - Hana Solo, Luke’a Skywalkera, czy R2-D2 - zastąpiły też poszczególne rodzaje ptaków. Jeśli uważacie, że brzmi to zabawnie, sięgnijcie po pecetowe demo lub którąś z pełnych wersji:

  1. Angry Birds Star Wars – PC, 4,95 dolara (ok. 16 zł),
  2. Angry Birds Star Wars – Mac, 4,99 dolara (ok. 16 zł).
  3. Angry Birds Star Wars – Android, wersja darmowa
  4. Angry Birds Star Wars HD – Android, 11,82 zł
  5. Angry Birds Star Wars – iPhone, 0,99 dolara (ok. 4 zł)
  6. Angry Birds Star Wars – iPad, 2,99 dolara (ok. 10 zł)

Rovio stworzyło w sumie 80 poziomów, w których odwiedzamy Tatooine, czy wspomnianą parodię gwiazdy śmierci. Gra wzbogaciła się też o miecze świetlne, blastery, moce jedi, a nawet system rozwoju postaci. Dla najbardziej wytrwałych przygotowano ukryte poziomy poświęcone R2-D2 oraz C-3PO. Zgodnie z tradycją, producent zapowiedział też darmowe aktualizacje w przyszłości – zapewne wprowadzą one dodatkowe etapy.

  1. Demo Angry Birds Star Wars