Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 15 sierpnia 2012, 08:50

autor: Sarge

Darmowa wersja Diablo III Starter Edition dostępna dla wszystkich

W serwisie Battle.net udostępniono grę Diablo III w wersji Starter Edition. Pozwala ona na przejście fragmentu Aktu I z uwzględnieniem pewnych ograniczeń. Dotychczas to swego rodzaju demo popularnej produkcji było dostępne tylko dla posiadaczy odpowiednich kluczy lub osób czekających na weryfikację zakupu cyfrowej edycji gry.

Firma Blizzard wypuściła dla wszystkich chętnych darmową wersję Starter Edition gry Diablo III, która dotychczas była dostępna tylko dla niektórych osób. Starter Edition można traktować jako rozbudowane demo popularnej produkcji hack’n’slash.

Diablo III Starter Edition pozwala na ukończenie fragmentu pierwszego Aktu (do momentu pokonania Króla Szkieletów, gdzie kończyła się również beta gry). Gracze mogą osiągnąć maksymalnie 13. poziom doświadczenia i toczyć wspólną rozgrywkę wyłącznie z innymi posiadaczami Starter Edition. Użytkownicy tej edycji nie mają również dostępu do walutowego Domu Aukcyjnego. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Darmowa wersja Diablo III Starter Edition dostępna dla wszystkich - ilustracja #1
Teraz Diablo III trafi do jeszcze większej liczby graczy

Jeśli chcielibyście za darmo sprawdzić Diablo III, musicie założyć konto w serwisie Battle.net lub zalogować się na już istniejące. Następnie w sekcji „Twoje Konta Gier” wystarczy pobrać klienta Diablo III, co będzie równoznaczne z uzyskaniem dostępu do wersji Starter Edition. W ten sposób możecie przetestować tytuł z uwzględnieniem powyższych ograniczeń.

Udostępnienie Starter Edition wszystkim graczom to kolejny krok firmy Blizzard mający zachęcić do kupna Diablo III osoby, które wciąż to rozważają. Dotychczas Starter Edition mogli otrzymać tylko posiadacze kodów obecnych w pudełkach z pełną wersją gry lub użytkownicy, którzy czekali na weryfikację zakupu cyfrowej edycji Diablo III za pośrednictwem Battle.net.

Diablo III to kolejna część najbardziej popularnej serii hack’n’slash, która na całym świecie ukazała się 15 maja bieżącego roku, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży na PC. W półtora miesiąca od premiery sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy gry. Firma Blizzard wciąż pracuje nad swoim dziełem – pod koniec sierpnia ukaże się łatka 1.0.4, która wprowadzi kilka pomniejszych poprawek.