Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 20 stycznia 2012, 12:08

Gra Piłka Ręczna 12: Wydanie Specjalne na Mistrzostwa Europy dziś w sklepach

Cenega, oficjalny partner firmy Neutron Games w Polsce, z przyjemnością informuje, że grę Piłka Ręczna 12: Wydanie Specjalne na Mistrzostwa Europy już dziś można nabyć w sklepach w całej Polsce.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, oficjalny partner firmy Neutron Games w Polsce, z przyjemnością informuje, że grę Piłka Ręczna 12: Wydanie Specjalne na Mistrzostwa Europy już dziś można nabyć w sklepach w całej Polsce. Tytuł wydany został na komputery PC w polskiej wersji językowej. W sprzedaży dostępna jest zarówno tradycyjna wersja pudełkowa jak i wersja cyfrowa możliwa do pobrania w sklepie Muve Digital pod tym adresem.

W Piłce Ręcznej 12 znajduje się ponad 90 drużyn, m.in. KS Vive Targi Kielce, i 1500 prawdziwych graczy, w tym gwiazdy takie jak Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Nikola Karabatic (Francja), Filip Jicha (Czechy), Dominik Klein (Niemcy).

Piłka Ręczna 12 to pełna akcji i widowiskowych zagrań symulacja piłki ręcznej. Gracze mogą wcielić się w narodowe drużyny, między innymi polską, w trybie Mistrzostw Świata lub zagrać w ligach piłki ręcznej takich jak Toyota Handball-Bundesliga czy Spanish Liga Asobal. Dodatkowo, w grze zawarty jest tryb treningowy. Możliwe jest również stworzenie własnej postaci z unikalnym wyglądem i charakterystykami. Postać ta będzie może grać w barwach wybranego klubu a, gdy jej umiejętności wzrosną, nawet w barwach narodowych. W grze dostępny jest też tryb kooperacji umożliwiający wspólną grę na jednym komputerze nawet pięciu graczom.

Piłka Ręczna 12

Piłka Ręczna 12