Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 25 lutego 2001, 00:10

autor: Solnica

Poduszkowce na start

Zespół Firetoad Software odkrył karty i podał do wiadomości publicznej nieco informacji na temat swojej najnowszej produkcji, futurystycznych wyścigów poduszkowców - Everglade Rush.

Zespół Firetoad Software odkrył karty i podał do wiadomości publicznej nieco informacji na temat swojej najnowszej produkcji, futurystycznych wyścigów poduszkowców – Everglade Rush.

Everglade Rush to wyścigi poduszkowców w których będzie można zmierzyć się z przeciwnikami na wielu w pełni trójwymiarowych, niezwykle urozmaiconych i dopieszczonych wizualnie trasach. Różne typy terenu, duże możliwości konfigurowania własnych pojazdów, realistyczne efekty świetlne, mnóstwo ukrytych bonusów, możliwość zabawy w sieci, ogólnoświatowy ranking graczy to tylko kilka z cech tego tytułu.

Gra wydana zostanie na kilku platformach sprzętowych i posiadać będzie wbudowany edytor. Jak zapewnia główny programista firmy – Nathan d’Obrenan, już wkrótce powinno pojawić się na sieci tech demo które da nam przedsmak tego co spotka nas w pełnej wersji gry.