Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 16 października 2009, 17:15

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega, partner GSC Games World w Polsce z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła wyjątkowa gra S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, partner GSC Games World w Polsce z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła wyjątkowa gra S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci!

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to trzecia, najnowsza część kultowej serii strzelanin z elementami RPG, S.T.A.L.K.E.R.

Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach mających miejsce po zakończeniu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Po odkryciu ścieżki do centrum Zone’u, rząd postanawia uruchomić operacje „Fairway” by przejąć kontrolę nad CNPP. Pierwsza grupa została wysłana w obszar Zone po to, by stworzyć szczegółowe mapy lokacji. Pomimo dobrze przygotowanej akcji, operacja kończy się niepowodzeniem. Większość z wysłanych helikopterów rozbija się. W celu zbadania przyczyn niepowodzenia akcji „Fairway” w obszar Zone wysłana zostaje Ukraińska Agencja Ochrony z agentem Alexandrem Degtyarevem na czele. Od teraz wszystko w rękach gracza!

Cechy charakterystyczne:

  1. Fotorealistyczne obszary Zone – miasto Pripyat, stacja kolejowa Yanov, fabryka Jupiter, wioska Kopachi i inne, szczegółowo odtworzone.
  2. Nowa historia, mnóstwo unikalnych postaci.
  3. Rozwinięty system misji pobocznych.
  4. Nowe potwory: Chimera i Burer. Nowe zachowania I zdolności wszystkich przeciwników.
  5. Nowy system A-Life pozwalający na używanie ulubionych elementów z dwóch poprzednich części.
  6. Zanieczyszczenia wpływające na świat Zone.
  7. Nowy interface gracza.
  8. Gra zbudowana na silniku X-Ray v.1.6.

O następnych szczegółach dotyczących wydania tej wspaniałej gry poinformujemy już wkrótce! Tymczasem po więcej informacji odnośnie S.T.A.L.K.E.R.: Zew Pryp zapraszamy na oficjalną stronę gry, która można znaleźć pod adresem: http://cop.stalker-game.com/.