Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 29 grudnia 2008, 14:32

autor: Animol

Data premiery Spore: Galactic Adventures ustalona

Spore, którego ciekawa rozgrywka i agresywne zabezpieczenia podzieliły graczy na kategorie „Chcę to!” i „OMG, wynocha!” w marcu przyszłego roku otrzyma drugi dodatek – Galactic Adventures.

Spore, którego ciekawa rozgrywka i agresywne zabezpieczenia podzieliły graczy na kategorie „Chcę to!” i „OMG, wynocha!” swój drugi dodatek – Galactic Adventuresotrzyma pod koniec marca 2009 roku.

O tym, że kolejne rozszerzenie po Śmieszne i Straszne ma się pojawić, pisaliśmy już ponad dwa miesiące temu. Spore: Galactic Adventures rozbudowuje ostatni z sześciu dostępnych etapów – podbój kosmosu. Oprócz przenoszenia się na zupełnie nowe planety, ich eksplorowania i wykonywania zadań dostępny ma być również edytor przygód, który umożliwi tworzenie własnych historii oraz misji i dzielenie się nimi poprzez Sieć z innymi graczami, tym samym urozmaicając zabawę.

Data premiery Spore: Galactic Adventures ustalona - ilustracja #1

Spore: Galactic Adventures w sklepach pojawić ma się 31 marca nadchodzącego 2009 roku, a wydawcą będzie oczywiście Electronic Arts. Z wszystkimi bieżącymi informacjami na temat tego dodatku zapoznać możecie się dzięki naszej Encyklopedii.