Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 6 listopada 2008, 11:45

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 listopada 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Banjo-Kazooie nie lubi starszy telewizorów, Galactic Civilizations II z aktualizacją, o finansach Capcom słów kilka, nieoficjalna premiera dema Left 4 Dead i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Banjo-Kazooie nie lubi starszych telewizorów, Galactic Civilizations II z aktualizacją, o finansach Capcomu słów kilka, premiera dema Left 4 Dead i inne. Zapraszamy do lektury.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Wszystko wskazuje na to, że studio Rare nie zdecyduje się na usunięcie błędu gry Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts związanego z niewyraźnym wyświetlaniem tekstu na telewizorach kineskopowych (wykryto go w wersji demo). Podobno pociągnęłoby to za sobą zbyt duże zmiany w kodzie gry, co z kolei wymusiłoby wyłożenie sporej sumy pieniędzy oraz przesunięcie daty premiery gry (światowa premiera 11 listopada, w Europie od 14).

Galactic Civilizations II

Firma Stardock opublikowała obszerną aktualizację do gry Galactic Civilizations II. Pełną listę nowości znajdziecie w tym miejscu. Update można pobrać za pośrednictwem serwisu http://www.impulsedriven.com/.

Rayman Raving Rabbids: TV Party

Wraz z Rayman Raving Rabbids: TV Party na Wii do światowej sprzedaży 14 listopada trafią cztery pluszaki wzorowane na popularnych Kórlikach, poinformowała firma UbiSoft. Postaci będą nosić następujące nazwy: Assassin’s Creed Rabbid, Smile Rabbid, Splinter Cell Rabbid oraz Scream Rabbid. Znajdziemy je w sklepach sieci Game, Micromania, Score Game, Gamestation, HMV, Fnac, Virgin, Amazon, play.com, Alapage oraz UbiArt.com.

Pinball FX

Firma ZEN Studios poinformowała, że już 12 listopada w ofercie Rynku Xbox Live pojawi się dodatek do produkcji Pinball FX. W jego skład wejdzie fliper dedykowany grze Super Street Fighter II Turbo.

SCORE International Baja 1000

Z informacji opublikowanych przez koncern Activision wynika, że do sklepów w Stanach Zjednoczonych powędrowała budżetowa produkcja o tytule SCORE International Baja 1000. Pozycja wyprodukowana przez studio Left Field Productions powstała z myślą o PC, PS2, PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Left 4 Dead

Firma Valve przypomina, że od dzisiaj, a więc 6 listopada, Amerykanie, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego za pośrednictwem Steama bądź też kilku wybranych, amerykańskich sieci handlowych (w tym m.in. GameStop) mogą pobrać wersję demonstracyjną gry Left 4 Dead. 11 listopada demo zostanie udostępnione wszystkim chętnym.

Capcom

Firma Capcom ujawniła raport finansowy za kwartał zakończony 30 września. W tym czasie japoński koncern osiągnął sprzedaż na poziomie 315 milionów dolarów. Pozwoliło to na wypracowanie zysku w wysokości 18 milionów dolarów. Największy udział miał w tym sukces produkcji Monster Hunter Freedom 2G, która sprzedała się w liczbie 2,5 miliona egzemplarzy.

Killzone 2

Firma Sony Computer Entertainment Europe poinformowała o starcie oficjalnych beta-testów gry Killzone 2. Dała jednocześnie do zrozumienia, że światowe media nie mogą publikować testów opartych właśnie o tę betę. Embargo potrwa do 13 listopada.

Rock Band 2

Przedwczoraj miał się odbyć debiut darmowego dodatku do Rock Band 2, w skład którego miało wejść 20 utworów mniej znanych artystów. Z różnych przyczyn do tego nie doszło. Problem powinien zostać usunięty jeszcze dzisiaj.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Castlevania Judgment

Street Fighter IV

Moto GP 08

F.E.A.R. 2: Project Origin

FIFA Manager 09

Dragon Ball Z: Infinite World

Jagged Alliance

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Shaun White Snowboarding NDS

Shaun White Snowboarding PSP

King's Bounty: The Princess

Dynasty Warriors 6

Legendary

Pinball FX

Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure

Iron Grip: Warlord

Skate It NDS

Skate It Wii

Pro Evolution Soccer 2009 PS2

Pro Evolution Soccer 2009 PSP

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Chronostorm: Siberian Strike

Bioshock PS3

EVE Online: The Second Genesis - Quantum Rise

Mirror's Edge

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Ultimate Band

Valkyria Chronicles