Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 14 lipca 2007, 13:58

autor: Jiker

Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network

Konferencja Sony zorganizowana w ramach tegorocznych targów E3, przyniosła kilka interesujących informacji. Jedna z nich padła z usta Phila Harrisona, wiceprezesa europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment, który oznajmił, że aktualnie w produkcji znajduje się blisko 80 pozycji przeznaczonych dla sieciowego systemu e-dystrybucji. Wczoraj poznaliśmy tytuły kilku z nich.

Konferencja Sony zorganizowana w ramach tegorocznych targów E3, przyniosła kilka interesujących informacji. Jedna z nich padła z usta Phila Harrisona, wiceprezesa europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment, który oznajmił, że aktualnie w produkcji znajduje się blisko 80 pozycji przeznaczonych dla sieciowego systemu e-dystrybucji, wchodzącego w skład usługi PlayStation Network. Wczoraj poznaliśmy tytuły kilku z nich.

Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network - ilustracja #1

Elefunk

 

Elefunk, za którego produkcję odpowiada studio 8bit Games, będzie klonem popularnej pozycji Pontifex. Podobnie jak w programie firmy Chronic Logic, tak i w Elefunk głównym zadaniem gracza będzie budowa mostów, a następnie testowanie ich wytrzymałości. Główny tryb rozgrywki będzie złożony z dwudziestu wyzwań.

Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network - ilustracja #2

Everyday Shooter

 

Everyday Shooter będzie z kolei niekonwencjonalną strzelaniną stworzoną przez Jona Maka, który nie ukrywa, że inspiracją do stworzenia tejże pozycji były gry wydane przez firmę Q Entertainment, zarządzaną przez Tetsuyę Mizuguchiego 9 (m.in. Lumines).

Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network - ilustracja #3

Pixel Junk Racers

Ostatnimi dwoma ujawnionymi pozycjami są gra wyścigowa o tytule Pixel Junk Racers (Q-Games) oraz Go! Sports Ski (Yukes), dzięki której gracz będzie mógł zaliczyć wirtualne stoki narciarskie.