Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 6 lipca 2007, 11:41

autor: Major Doktor Upiorna

The Golden Compass i Mario & Sonic at the Olympic Games - znamy daty premier w wersjach dla handheldów

We wrześniu ubiegłego roku poinformowaliśmy Was, że Sega szykuje pozycję o nazwie The Golden Compass, mającą powstać na kanwie filmu ze stajni New Line Cinema, bazującego na trylogii The Dark Materials autorstwa Philipa Pulmana. Obecnie możemy napisać, że Złoty Kompas w wersji dla PlayStation Portable i Nintendo DS pojawi się na sklepowych półkach już 30 września br.

We wrześniu ubiegłego roku poinformowaliśmy Was, że Sega szykuje pozycję o nazwie The Golden Compass, mającą powstać na kanwie filmu ze stajni New Line Cinema, bazującego na trylogii The Dark Materials autorstwa Philipa Pulmana. Natomiast w lutym przekazaliśmy, że komercyjny debiut owej pozycji powinien nastąpić jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Obecnie możemy napisać, że zgodnie z oficjalnym oświadczeniem wymienionej korporacji Złoty Kompas w wersji dla PlayStation Portable i Nintendo DS pojawi się na sklepowych półkach już 30 września br.

The Golden Compass i Mario & Sonic at the Olympic Games - znamy daty premier w wersjach dla handheldów - ilustracja #1

Tego samego dnia posiadacze dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo otrzymają tytuł Mario & Sonic at the Olympic Games, zapowiedziany w ostatnich dniach marca z myślą o NDS i Wii. Na tę chwilę nie znamy jeszcze dokładnych dat pojawienia się wymienionych produkcji w wersjach dla platform stacjonarnych. Gdy tylko przedstawiciele SEGI podadzą szczegóły na ten temat, niezwłocznie Was o nich poinformujemy.