Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 3 lipca 2007, 10:51

autor: Major Doktor Upiorna

Capcom szykuje nową bijatykę 2D

Zapewne niejeden miłośnik elektronicznej rozrywki tęskni za klasycznymi dwuwymiarowymi bijatykami w stylu Street Fighter, które swego czasu serwowała nam firma Capcom. Dla tych osób mamy dobrą wiadomość. Wymieniona korporacja na swojej stronie internetowej w języku japońskim zamieściła swego rodzaju zapowiedź przygotowywanej gry z dopiskiem coming soon.

Zapewne niejeden miłośnik elektronicznej rozrywki tęskni za klasycznymi dwuwymiarowymi bijatykami w stylu Street Fighter, które swego czasu serwowała nam firma Capcom. Dla tych osób mamy dobrą wiadomość. Wymieniona korporacja na swojej stronie internetowej w języku japońskim zamieściła swego rodzaju zapowiedź nowej gry z dopiskiem coming soon.

Capcom szykuje nową bijatykę 2D - ilustracja #1

Niestety przedstawiciele Capcomu nie ujawnili czego dokładnie należy się spodziewać - wiemy na pewno, że będzie to bijatyka w 2D, jednak co do reszty możemy jedynie snuć domysły. Czyżby w przygotowaniu znalazła się kolejna odsłona wspomnianej serii lub ciąg dalszy Devil Kings (znane również jako Sengoku Basara). Istnieje również szansa, że fani bijatyk dostaną coś zupełnie nowego.

Miejmy nadzieję, że firma Capcom nie zamierza zbyt długo trzymać nas w niepewności i szybko ujawni tytuł tworzonej gry. Będziemy czujnie obserwowali ten temat i na bieżąco informowali Was o wszystkich zmianach.