Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 29 czerwca 2007, 14:02

autor: Vercetti

Gra Darren Reid’s The Half Broken Crown: The Broken Kingdoms już w sieci

Serwis NextGenBooks ujawnił, że zapowiedziana dokładnie miesiąc temu sieciowa przygodówka o nazwie The Broken Kingdoms oficjalnie zadebiutowała w Internecie. Ta oparta na prozie Darrena Reida pozycja kierowana jest zarówno do właścicieli komputerów osobistych, jak też do posiadaczy czterech rodzajów konsol: PS3, Wii, PSP oraz NDS.

Serwis NextGenBooks ujawnił, że zapowiedziana w ubiegłym miesiącu sieciowa przygodówka o nazwie The Broken Kingdoms oficjalnie zadebiutowała w Internecie. Ta oparta na prozie Darrena Reida pozycja kierowana jest zarówno do właścicieli komputerów osobistych, jak też do posiadaczy konsol: PS3, Wii, PSP oraz NDS.

Gra Darren Reid’s The Half Broken Crown: The Broken Kingdoms już w sieci - ilustracja #1

Fabuła gry opiera się na najnowszej, niewydanej dotąd powieści fantasy, zatytułowanej The Half Broken Crown. Zgodnie z zamiarami deweloperów zostajemy więc przeniesieni w świat pełen pozostałości po dawnych cywilizacjach. Eksplorując ruiny miast napotykamy na liczne zagadki, które musimy rozwiązać sami bądź wspólnie z innymi grającymi. Nie ma przy tym obaw, że zostaniemy przez kogoś zaatakowani, gdyż programiści nie zaimplementowali do swego dzieła żadnych elementów walki, nawet pomimo faktu, że mamy tu do czynienia z produkcją MMO. Bohaterowie nie mogą zginąć, a do wykonywania niektórych zadań wymagana jest nawet ścisła współpraca pomiędzy prowadzonymi przez nas postaciami.

Darren Reid’s The Half Broken Crown: The Broken Kingdoms to pozycja w pełni darmowa. Jej walory można sprawdzić bezpośrednio przy użyciu pecetowej bądź konsolowej przeglądarki internetowej. Cały projekt udostępniono bowiem na oficjalnej stronie firmy NextGenBooks, a jedyne opłaty, na które powinni przygotować się entuzjaści przygodówek MMO, to ewentualne koszty dodatkowego wyposażenia oraz rozszerzeń, jakie planują wydać twórcy gry. Sumy te nie przekroczą jednak nigdy kwoty 5 dolarów.