Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 31 maja 2007, 13:22

Premiera klawiatury dla graczy Reclusa

Firma Microsoft® poinformowała o premierze nowatorskiej klawiatury dla graczy Reclusa™, która pojawi się w sklepach już 1 czerwca 2007 roku.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Microsoft® poinformowała o premierze nowatorskiej klawiatury dla graczy Reclusa™, która pojawi się w sklepach już 1 czerwca 2007 roku.

Premiera klawiatury dla graczy Reclusa - ilustracja #1

Gracze korzystający z klawiatury Reclusa docenią jej zaawansowane funkcje oraz niepowtarzalną konstrukcję, m. in.: podświetlenie niebieskimi diodami LED - umożliwiające grę w słabo oświetlonych pomieszczeniach, superczułe klawisze – efekt zastosowania technologii Hyperesponse™, a także dwa pozłacane porty USB. Klawiatura Reclusa oferuje 6 dowolnie programowalnych klawiszy, 2 obracane o 360 stopni pokrętła Jog Dial oraz 2 podwójne przyciski szybkiego dostępu umieszczone po obu stronach klawiatury. Dzięki funkcji zarządzania profilami urządzenie może zapamiętać ulubione ustawienia dla kilku wybranych gier. Wysoki komfort grania jest zapewniony przez dołączaną do klawiatury podkładkę na nadgarstki.

Klawiatura Reclusa to drugie urządzenie opracowane wspólnie przez firmy Microsoft i Razer. Współpraca rozpoczęła się od projektu Habu, laserowej myszy dla graczy o czułości 2 000 dpi, wyposażonej w 7 programowanych przycisków. Urządzenie to jest optymalnie dopasowane do dłoni, a także zapewnia wyjątkową precyzję i ergonomię niezbędną dla wszystkich entuzjastów gier.

Premiera klawiatury dla graczy Reclusa - ilustracja #2

„Bardzo cieszymy się z tego, iż możemy zaoferować polskim Klientom kolejny produkt stworzony ze znaną w środowisku graczy firmą Razer.”— stwierdził Piotr Pągowski, dyrektor działu Entertainment & Devices, Microsoft. „Jesteśmy pewni, że nasze akcesoria zwiększą satysfakcje płynącą z gier komputerowych.” – podsumował Piotr Pągowski.

Klawiatura Reclusa pojawi się w wybranych sklepach na terenie całego kraju w cenie sugerowanej 249 zł.