Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 lutego 2019, 11:22

autor: Aquma

Ubisoft prezentuje Outback – nową mapę do Rainbow Six Siege

Firma Ubisoft przedstawiła szereg szczegółów na temat Outback (pol. Stacja obsługi) – nowej mapy, która trafi do Rainbow Six Siege wraz z rozpoczęciem pierwszego sezonu w czwartym roku popremierowego wsparcia gry.

Rainbow Six: Siege otrzyma mapę pod nazwą Stacja Obsługi. - Ubisoft prezentuje Outback – nową mapę do Rainbow Six Siege - wiadomość - 2019-02-12
Rainbow Six: Siege otrzyma mapę pod nazwą Stacja Obsługi.

RAINBOW SIX: SIEGE W SKRÓCIE:

  1. Producent: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 1 grudnia 2015 roku

Firma Ubisoft – twórcy sieciowego FPS-a Rainbow Six: Siegezaprezentowali dziś nową mapę, która trafi do omawianej produkcji w ramach Operacji Burnt Horizon, czyli 1 sezonu 4 roku wsparcia. Lokacja została nazwana Outback (w polskiej wersji Stacja Obsługi) i jest inspirowana australijskimi bezdrożami. Poniżej możecie zobaczyć poświęcony jej materiał filmowy, pochodzący z oficjalnego kanału youtubowego Ubisoft Polska.

Witaj na Stacji obsługi! Ta mapa, osadzona w samym środku australijskiego Czerwonego Serca, stanowi hołd złożony wszystkim zakurzonym stacjom benzynowym i motelom stojącym przy zapomnianych autostradach, które przecinają cały kontynent. To miejsca, gdzie można znaleźć ciężko pracujących miejscowych i niesamowite potrawy, na które nigdzie indziej nie sposób się natknąć – czytamy w opisie.

Stacja Obsługi będzie średniej wielkości mapą, która – zdaniem twórców – ma oferować model rozgrywki najbardziej upodobany przez graczy. Wzorem dla niej były lokacje Oregon i Klub, cieszące się największym uznaniem społeczności. Mapa została podzielona na trzy części, jednak poruszanie się pomiędzy nimi jest utrudnione – liczba przejść jest wyraźnie ograniczona, co zmusza do podejmowania ważnych decyzji taktycznych, albo też kreatywnego wykorzystywania umiejętności postaci (np. niszczenia ścian, w celu umożliwienia flankowania).

Naszą mapę podzieliliśmy na trzy wyraźne sekcje – Garaż, Motel oraz Restaurację – i włożyliśmy wiele starań w to, aby każdą z sekcji dało się rozpoznać na pierwszy rzut oka, nawet patrząc na nią z daleka. Każda z sekcji ma inną paletę kolorystyczną, a dodatkowo korzystamy z oświetlenia i geometrii, aby kierować wzrok gracza w pożądane miejsca – tłumaczy jeden z deweloperów.

Więcej informacji na temat Burnt Horizon poznamy 17 lutego, kiedy na Twitchu odbędzie się stream, w czasie którego operacja zostanie oficjalnie zaprezentowana.

  1. Ubisoft – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach
Ubisoft prezentuje Outback – nową mapę do Rainbow Six Siege - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege