Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 lutego 2019, 10:47

autor: Adrian Werner

Path of Exile na PlayStation 4 zaliczy kolejne opóźnienie

Wersja Path of Exile na PlayStation 4 zaliczy kolejny poślizg i ukaże się dopiero w przyszłym miesiącu. Dowiedzieliśmy się także trochę nowego na temat aktualizacji 3.6.0.

Posiadacze PlayStation 4 na swoją wersję gry będą musieli poczekać trochę dłużej. - Path of Exile na PlayStation 4 zaliczy kolejne opóźnienie - wiadomość - 2019-02-10
Posiadacze PlayStation 4 na swoją wersję gry będą musieli poczekać trochę dłużej.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na XONE: 24 sierpnia 2017 r.
  6. Data premiery na PS4: marzec 2019 r.

Mamy złe wieści dla posiadaczy PlayStation 4, którzy czekają na swoją wersję Path of Exile, czyli popularnego RPG-a akcji opartego na modelu darmowym z mikropłatnościami. Odpowiedzialne za grę studio Grinding Gear Games poinformowało, że konwersja na PS4 ukaże się później, niż planowano. Twórcy spodziewają się, że zadebiutuje ona dopiero w połowie marca tego roku.

Przypomnijmy, że początkowo gra miała trafić na PlayStation 4 pod koniec zeszłego roku. Potem premiera została przełożona na luty 2019 r. Opóźnienie tłumaczono wtedy przedłużającym się procesem certyfikacji.

Autorzy uchylili również rąbka tajemnicy odnośnie nowej zawartości, która ukaże się w aktualizacji 3.6.0. Zostanie ona zapowiedziana 19 lutego tego roku. Na PC rozszerzenie zadebiutuje 8 marca, a trzy dni później ukaże się wersja na konsolę Xbox One. Gdy Path of Exile trafi na PlayStation 4, ma od razu posiadać zaimplementowany najnowszy patch, więc wydanie na PS4 nie będzie odstawało od pozostałych platform sprzętowych.

Przypomnijmy, że Path of Exile zadebiutowało na pecetach w październiku 2013 r., a w sierpniu 2017 roku doczekaliśmy się premiery wydania na Xboksa One. Pojawienie się wersji na PlayStation 4 powinno ucieszyć posiadaczy tej konsoli, gdyż gra jest jedną z najlepszych produkcji w swoim gatunku i w opinii wielu osób autorom udało się zrzucić z tronu dotychczasowych liderów w tej kategorii, czyli studio Blizzard Entertainment.

Warto wspomnieć, że wraz z premierą aktualizacji 3.6.0 Path of Exile przestanie wspierać DirectX 9 oraz systemy Windows XP i Vista.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
Path of Exile na PlayStation 4 zaliczy kolejne opóźnienie - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Path of Exile

Path of Exile