Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 18 stycznia 2019, 17:06

World of Warships Blitz świętuje pierwszy rok na mobilnych morzach i oceanach

Urodzinowe aktywności i prezenty dla graczy!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dokładnie rok temu World of Warships Blitz wyszło z portu na głębokie wody mobilnej rozgrywki. Dzisiaj, zaliczając wynik ponad 11 000 000 pobrań i 73 000 000+ bitew (ponad 200 000 dziennie!), Wargaming Mobile rozpoczyna świętowanie. Zaczynając od dziś aż do 25 stycznia gracze mogą wziąć udział w codziennych aktywnościach i mogą zdobywać nowy urodzinowy prezent co 12 godzin!

„Od premiery World of Warships Blitz przeszło długą drogę i jest coraz lepsze. Przez ten czas uruchomiliśmy ligę dla graczy, dodaliśmy 5 nowych nacji z ponad 50 nowymi okrętami. Teraz gracze mogą wybierać z floty ponad 140 okrętów w stosunku do około 90 na starcie w zeszłym roku,” mówi Nad Adjir, World of Warships Blitz Senior Product Manager.

Obok codziennych pudełek z prezentami, gracze mogą kolekcjonować urodzinowe żetony walcząc i wykonując misje. Żetony będzie można wydać w urodzinowym sklepie na m.in: okręty Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami i De Grasse. Podczas weekendu urodzinowego (18-21.01) gracze mogą liczyć na powitalne mnożniki zdobywanego doświadczenia i srebra. Ponadto, przez cały tydzień urodzin można spodziewać się interesujących ofert i zestawów w sklepie. World of Warships Blitz jest dostępne do pobrania w App Store i Google Play.

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz