Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 9 stycznia 2019, 09:44

autor: Adrian Werner

Fear the Wolves - aktualizacja dodała nowy tryb i ulepszyła rozgrywkę

Strzelanka battle royale Fear the Wolves otrzymała dużą aktualizację Unified, która wprowadza nowy tryb zabawy oraz wiele ulepszeń rozgrywki i optymalizacji.

FEAT THE WOLVES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Vostok Games
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: teraz PC, wkrótce XONE, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Studio Vostok Games wypuściło dużą aktualizację do Fear the Wolves, czyli sieciowej strzelanki typu battle royale, która dostępna jest we wczesnym dostępie. Patch ochrzczono mianem „Unified Update”, gdyż jego największą atrakcją jest wprowadzenie nowego trybu, zatytułowanego Unified.

Nowy wariant rozgrywki zakłada, że gracze działają w duetach, ściśle współpracując ze swoim partnerem. Możliwa jest jednak także rozgrywka jako samotny wilk, co jest znacznie trudniejszą opcją, ale za to pozwala zatrzymać wszystkie zdobyte przedmioty, bez konieczności dzielenia się nimi z towarzyszem broni.

Pełna wersja ukaże się w tym roku. - Fear the Wolves - aktualizacja dodała nowy tryb i ulepszyła rozgrywkę - wiadomość - 2019-01-09
Pełna wersja ukaże się w tym roku.

Aktualizacja wprowadziła także spore zmiany w interfejsie, tak aby ułatwić życie nowym graczom i dostarczać bawiącym się więcej przydatnych informacji. Ponadto wreszcie wprowadzono czat głosowy w obrębie oddziału oraz system przeskakiwania nad przeszkodami.

Unified Update zawiera również zestaw mniejszych zmian. Autorzy dokonali sporo drobnych przeróbek na mapie, mających uatrakcyjnić rozgrywkę. Zmodyfikowano system przygotowywania się do meczu, w którym gracze decydują, gdzie rozpoczną zabawę. Ponadto ulepszono optymalizację gry.

Przypomnijmy, że Fear the Wolves zadebiutowało w Steam Early Access 28 sierpnia 2018 r. W tym roku gra opuści wczesny dostęp i trafi także na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Fear the Wolves wydawanego przez Focus Home Interactive.

  1. Wszystko o Fear the Wolves
  2. Fear the Wolves - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry Fear the Wolves
Fear the Wolves - aktualizacja dodała nowy tryb i ulepszyła rozgrywkę - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fear the Wolves

Fear the Wolves