Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 7 grudnia 2018, 21:25

Mortal Kombat X i Pro Evolution Soccer 2019 dostępne w usłudze Xbox Game Pass

Do końca roku 12-miesięczna subskrypcja została objęta rabatem cenowym -50%. Oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych i online sieci handlowych RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Komputronik, X-kom i NeoNet.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold*.

Do końca roku 12-miesięczna subskrypcja została objęta rabatem cenowym -50%. Oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych i online sieci handlowych RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Komputronik, X-kom i NeoNet.

Mortal Kombat X i Pro Evolution Soccer 2019 dostępne w usłudze Xbox Game Pass - ilustracja #1

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Rise of the Tomb Raider, Fallout 4 i Tom Clancy’s The Division, czy DOOM i Rage, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, w tym dostępnej już gry Forza Horizon 4 oraz Gears of War 5, w chwili jej premiery. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia dwukrotnie szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

W grudniu do katalogu Xbox Game Pass dołączyły już gry Gardens Between, Mutant Year Zero oraz Strange Brigade. Aktualizacja oferty abonamentu obejmuje:

Mortal Kombat X (dostępne od 7 grudnia)

Pro Evolution Soccer 2019 (dostępne od 13 grudnia)

Below (dostępne od 14 grudnia)

Hellblade: Senua’s Sacrifice (dostępne od 17 grudnia)

Ori and the Blind Forest Definitive Edition (dostępne od 20 grudnia)

Shadow Warrior 2 (dostępne od 20 grudnia)

Ashen (dostępne od 7 grudnia)

Kingdom Two Crowns (dostępne od 11 grudnia)

Spintires Mudrunner (dostępne od 13 grudnia)

*za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach