Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 grudnia 2018, 12:51

Ruszył oficjalny sklep z gadżetami TVGRY

Wraz z początkiem grudnia wystartował oficjalny sklep z merchem TVGRY. Znajdziecie w nim koszulki we wszystkich rozmiarach i różnych wersjach kolorystycznych, a także akcesoria z unikalnymi wzorami. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Ruszył oficjalny sklep z merchem TVGRY - ilustracja #1

Zapraszamy Was do odwiedzenia nowego, oficjalnego sklepu z merchem TVGRY, który powstał we współpracy z doskonale znanym na polskim rynku serwisem - Cupsell.pl. Poza oficjalnymi koszulkami znajdziecie tam również kubki, plakaty oraz podkładki pod myszy.

Oficjalny sklep TVGRY

Oficjalny sklep TVGRY ruszył z początkiem grudnia. Pod adresem tvgry.cupsell.pl dostępne są koszulki (zarówno męskie, jak i damskie) we wszystkich rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych, a także akcesoria: kubki, plakaty oraz podkładki pod Wasze myszki. Grafiki popełniła Ania Rycerz, która współpracowała z nami już przy tworzeniu poprzednich wzorów (dostępnych chociażby podczas całodobowego streama charytatywnego). Jej wcześniejsze prace powstałe we współpracy z nami znajdziecie w tym miejscu.

Dostępna oferta będzie z czasem poszerzana o nowe pozycje. Tymczasem, do 4 grudnia, trwa mikołajkowa promocja na zestawy produktów przygotowane przez sam sklep. Jeśli chcecie od razu nabyć koszulkę, plakat i podkładkę z jednym z dostępnych wzorów – nie ma na co czekać!

Ruszył oficjalny sklep z merchem TVGRY - ilustracja #2

Przy wyborze produktów do naszego sklepu zwracaliśmy szczególną uwagę na to, aby były one jak najlepszej jakości przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Wpadajcie na adres tvgry.cupsell.pl