Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 31 października 2018, 14:45

autor: AlexB

GRYOnline.pl w jury The Game Awards 2018

Już 6 grudnia odbędzie się kolejna ceremonia wręczenia The Game Awards, nazywanych często „Oscarami branży gier”. W połowie listopada poznamy nominowanych w poszczególnych kategoriach. Wśród największych serwisów branżowych na świecie, których głos będzie brany pod uwagę podczas wyboru laureatów, znalazło się również GRYOnline.pl.

6 grudnia w Los Angeles odbędzie się piąta ceremonia rozdania The Game Awards – najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych dziełom elektronicznej rozrywki, nazywanych często „Oscarami branży gier”. Na imprezie, której pomysłodawcą jest kanadyjski dziennikarz Geoff Keighley, jak zwykle nie zabraknie wielkich nazwisk i trailerów długo wyczekiwanych produkcji. Jednak zanim wielkie emocje rozpoczną się na dobre, w połowie listopada poznamy listę tytułów nominowanych w ponad dwudziestu kategoriach. Bardzo istotny wpływ na wybór laureatów będzie miało jury złożone z największych serwisów i organizacji branżowych na świecie. Miło nam poinformować, że w tym roku GRYOnline.pl znalazło się w szacownym gronie redakcji, których głos będzie brany pod uwagę podczas werdyktu.

Takie oto statuetki zostaną przyznane twórcom najlepszych gier w grudniu. - GRYOnline.pl w jury The Game Awards 2018 - wiadomość - 2018-10-31
Takie oto statuetki zostaną przyznane twórcom najlepszych gier w grudniu.

Lecz nie tylko do starannie wyselekcjonowanego jury będzie należała decyzja o zwycięzcach The Game Awards 2018. Po ogłoszeniu nominacji rozpocznie się również głosowanie publiczności. Gdy zostanie ono zakończone, jego wyniki zostaną zsumowane z wyborami członków składu sędziowskiego i w ten sposób poznamy tryumfatorów we wszystkich kategoriach. O szczegółach tej akcji poinformujemy Was w odpowiednim czasie.

Czy w tym roku podczas The Game Awards RDR2 okaże się bezlitosne dla konkurencji? - GRYOnline.pl w jury The Game Awards 2018 - wiadomość - 2018-10-31
Czy w tym roku podczas The Game Awards RDR2 okaże się bezlitosne dla konkurencji?

W ubiegłych latach po najważniejszą statuetkę The Game Awards, czyli za Grę roku (Game of The Year), sięgały The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Overwatch, Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Dragon Age: Inkwizycja. Kto okaże się największym zwycięzcą tegorocznej edycji? Faworyt wydaje się jeden – zbierające wyśmienite oceny Red Dead Redemption II. Najnowsze dzieło studia Rockstar ma jednak dość silną konkurencję, chociażby w postaci ostatniego God of War. A może któraś z mniejszych produkcji skorzysta na pojedynku wielkich? Trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem interesująca gala.

GRYOnline.pl w jury The Game Awards 2018 - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.