Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 17 października 2018, 12:40

autor: Adrian Werner

For Honor otrzymało dodatek Marching Fire i duży patch 2.01.0

Ukazało się rozszerzenie Marching Fire, wzbogacające For Honor o nową frakcję, dwa dodatkowe tryby rozgrywki i ulepszenia graficzne. Wiele z tych elementów udostępniono również w darmowej aktualizacji.

Marching Fire przynosi masę nowości. - For Honor otrzymało dodatek Marching Fire i duży patch 2.01.0 - wiadomość - 2018-10-18
Marching Fire przynosi masę nowości.
FOR HONOR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 lutego 2017 r.

Zgodnie z zapowiedziami, gra For Honor otrzymała potężny dodatek Marching Fire. Wprowadza on mnóstwo nowości oraz ulepszeń i kosztuje 119,90 zł. W praktyce większość z tego, co oferuje, udostępniona zostanie za darmo, tyle że na niektóre elementy trzeba będzie trochę poczekać.

Marching Fire wprowadza do gry nową frakcję pochodzącą ze starożytnych Chin, którą reprezentują cztery postacie. Lista trybów PvP wzbogaciła się o Szturm, pozwalający brać udział w oblężeniach ufortyfikowanego zamku. Z kolei dla miłośników rywalizowania ze sztuczną inteligencją przygotowano wariant Arcade, oferujący nieskończone wyzwania dla samotnego gracza lub dwóch osób w kooperacji.

Autorzy gruntownie odświeżyli również oprawę graficzną, ulepszając tekstury i system oświetlenia. Zrobiono to jednak w sposób, który nie powoduje zwiększenia wymagań sprzętowych.

Ulepszenia graficzne i interfejsu oraz tryb Szturm udostępnione zostały za darmo w aktualizacji 2.01.0. Nowe postacie na razie zarezerwowane są tylko dla posiadaczy Marching Fire, ale za dwa tygodnie reszta społeczności będzie mogła je odblokować za sześćdziesiąt tysięcy sztuk stali.

Natomiast nie ma planów udostępnienia trybu Arcade poza dodatkiem. Jednak w przypadku kooperacyjnej zabawy dwóch osób tylko jedna z nich musi posiadać Marching Fire.

Przypomnijmy, że For Honor ukazało się 14 lutego ubiegłego roku, w wersjach na pecety i konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej
  3. For Honor - poradnik do gry
For Honor otrzymało dodatek Marching Fire i duży patch 2.01.0 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

For Honor

For Honor