Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość kino i TV 21 września 2018, 09:53

autor: Adrian Werner

Daredevil - trzeci sezon serialu Netfliksa ukaże się w październiku

Serwis Netflix wypuścił kolejny teaser trzeciego sezonu serialu Daredevil i ogłosił datę premiery produkcji. Nowe odcinki obejrzymy w przyszłym miesiącu.

Dalsze losy Matta Murdocka poznamy za niecały miesiąc. - Daredevil - trzeci sezon serialu Netfliksa ukaże się w październiku - wiadomość - 2018-09-21
Dalsze losy Matta Murdocka poznamy za niecały miesiąc.

Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy obejrzymy trzeci sezon serialu Daredevil. Serwis Netflix poinformował, że premiera nastąpi 19 października tego roku. Tradycyjnie, wszystkie odcinki zostaną udostępnione jednocześnie.

Równolegle z ogłoszeniem daty premiery opublikowano nowy teaser. Pokazuje on kilka scen, które sugerują niektóre wątki z trzeciego sezonu, ale generalnie ciężko wywnioskować z filmiku cokolwiek konkretnego. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na prawdziwy zwiastun.

Ten rok był wyjątkowo owocny dla fanów marvelowskich produkcji serwisu Netflix. W marcu ukazał się drugi sezon serialu Jessica Jones, a w czerwcu obejrzeliśmy kontynuację przygód Luke’a Cage’a. Z kolei w tym miesiącu zadebiutowały nowe odcinki serialu Iron Fist, które zostały przyjęte znacznie cieplej niż pierwsza seria.

Ponadto w sierpniu zakończono zdjęcia do drugiego sezonu Punishera. Na razie nie wiemy, na kiedy planowana jest premiera, ale zdziwilibyśmy się, gdyby nastąpiła ona jeszcze w tym roku. Również Jessica Jones została odnowiona na trzeci sezon. Natomiast prawie na pewno nie zobaczymy kontynuacji Defenders. Kilka dni temu konto facebookowe tego projektu zostało bowiem zastąpione profilem NX, który poświęcony jest wszystkim fantastycznym produkcjom w serwisie Netflix.

Warto przypomnieć, że będąca właścicielem Marvela firma Disney pracuje obecnie nad własnym serwisem streamingowym. W rezultacie Netflix najpewniej będzie musiał ograniczyć się do odnawiania tych serii, które już wyemitował. Pewną alternatywą może okazać się tworzenie nowych tytułów z tymi postaciami, które pojawiły się we wcześniejszych serialach. Jak mogłoby to wyglądać pokazują obrazkowe pierwowzory, takie jak komiks Heroes for Hire, opowiadający o wspólnych przygodach Luke’a Cage’a oraz Iron Fista, czy Daughters of the Dragon, koncentrujące się na duecie, w skład którego wchodzi Colleen Wing oraz Misty Knight.

  1. Oficjalna strona serialu Daredevil
Daredevil - trzeci sezon serialu Netfliksa ukaże się w październiku - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.