Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lipca 2018, 10:00

autor: Adrian Werner

Overwatch z kolejnym darmowym weekendem

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało kolejny darmowy weekend ze strzelanką Overwatch. Zabawa ruszy w czwartek i wezmą w niej udział tylko gracze pecetowi.

Darmowy weekend wystartuje w czwartek wieczorem. - Overwatch z kolejnym darmowym weekendem - wiadomość - 2018-07-23
Darmowy weekend wystartuje w czwartek wieczorem.
OVERWATCH W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Blizzard Entertainment
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 maja 2016 r.

W maju drugie urodziny obchodziła gra Overwatch, czyli sieciowa strzelanka studia Blizzard Entertainment. Mimo to produkcja wciąż cieszy się dużą popularnością. Dlatego warto zainteresować się zapowiedzianym właśnie nowym darmowym weekendem.

Zabawa ruszy 26 lipca, czyli w najbliższy czwartek, o 20:00 i dobiegnie końca 31 lipca o 9:00. Oferta obejmie tylko wersję pecetową gry, więc gracze konsolowi tym razem będą musieli obejść się smakiem.

W trakcie darmowego weekendu będzie można zagrać wszystkimi 28 postaciami dostępnymi w Overwatch, wśród których nie zabraknie dodanego pod koniec czerwca Burzyciela, czyli chomika kontrolującego mecha potrafiącego przeobrażać się w kulę.

Będziecie mogli bawić się na wszystkich osiemnastu mapach, a wypracowane przez Was postępy i uzyskane lootboksy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się potem na jej zakup.

Przypomnijmy, że Overwatch ukazało się 24 maja 2016 roku. Produkcja dostępna jest na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 i na wszystkich trzech platformach oferuje pełną polską wersję językową.

Projekt okazał się wielkim przebojem. W ciągu pierwszego roku od premiery dał przychody przekraczające miliard dolarów, a do dzisiaj zagrało w niego ponad 40 mln osób. Overwatch otrzymało również doskonałe recenzje. Wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra jeszcze bardziej przypadła do gustu naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch
Overwatch z kolejnym darmowym weekendem - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch