Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 lipca 2018, 19:50

autor: Serek

Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - Remnant: From the Ashes

Studio Gunfire Games, znane dotąd głównie z prac nad oczekującym premiery Darksiders III, zapowiedziało nową grę zatytułowaną Remnant: From the Ashes. Będzie to trzecioosobowa strzelanka nastawiona na współpracę maksymalnie czterech graczy.

W Remnant: From the Ashes zagramy w 2019 roku. - Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - wiadomość - 2018-07-12
W Remnant: From the Ashes zagramy w 2019 roku.

Niedawno poznaliśmy dokładną datę premiery Darksiders III, a studio Gunfire Games, odpowiedzialne za produkcję przygód Furii, ujawniło nowy projekt. Kolejne dzieło studia będzie nastawianym na kooperację, trzecioosobowym shooterem z elementami survivalu, o tytule Remnant: From the Ashes. Gra ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w 2019 roku i zostanie wydana przez Perfect World Entertainment.

Akcja gry toczyć się będzie w post-apokaliptycznej wizji przyszłości, w której Ziemia została opanowana przez przybyłe z innego wymiaru istoty zwane The Root. Gracze, aby przetrwać, będą zmuszeni do podróżowania pomiędzy równoległymi światami. Twórcy potwierdzają, że w ich nowej produkcji pojawi się system rozwoju postaci oraz wiele dostępnych klas o różnych zdolnościach i cechach. Rozgrywka będzie polegała na współpracy maksymalnie czteroosobowych drużyn na dynamicznie generowanych poziomach. Nie zabraknie również możliwości rozwoju własnej bazy, do której gracze będą mogli rekrutować poznanych podczas zabawy kupców. W planach jest również opcja konstruowania oraz modyfikowania wyposażenia.

Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #2
Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #3
Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #4

Remnant: From the Ashes jest w zaawansowanej fazie prac. Deweloperzy zamierzają udostępnić grywalną wersję już w końcówce sierpnia, na zbliżających się targach gamescom 2018 oraz PAX West.

  1. Oficjalna strona Gunfire Games
  2. Oficjalna strona Perfect World Entertainment
Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #5

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes