Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 lipca 2018, 09:51

autor: Adrian Werner

Darksiders 3 na 11-minutowym gameplayu

W sieci pojawił się ponad jedenastominutowy zapis rozgrywki z Darksiders III. Pozwala on zobaczyć w akcji m.in. system walki, sporą galerię przeciwników i kilka różnorodnych lokacji.

DARKSIDERS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gunfire Games
  2. Wydawca: THQ Nordic
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 listopada 2018 r.

Spodziewaliśmy się, że na nowe zapisy rozgrywki z Darksiders III będziemy musieli poczekać do targów gamescom. Dlatego miłym zaskoczeniem było opublikowanie przez serwis IGN obszernego gameplayu z tej gry.

Filmik trwa ponad jedenaście minut i pokazuje, jak bohaterka eksploruje ruiny metra i kompleks jaskiń. Materiał pozwala zobaczyć system walki oraz spory wybór różnorodnych przeciwników. Wygląda to wszystko obiecująco i autorom raczej uda się utrzymać specyficzny klimat poprzednich części.

Na premierę poczekamy do listopada. - Darksiders 3 na 11-minutowym gameplayu - wiadomość - 2018-07-12
Na premierę poczekamy do listopada.

Przypomnijmy, że kilka ostatnich dni okazało się bardzo owocnych dla osób czekających na Darksiders III. Wpierw wyciekła data premiery gry, która szybko została oficjalnie potwierdzona, a przy okazji ujawniono zawartość kilku wydań specjalnych.

Potem dowiedzieliśmy się, że produkcja zaoferuje pełną polską wersję językową. To pierwszy taki przypadek w tej serii, gdyż poprzednie dwie odsłony cyklu posiadały jedynie lokalizacje kinowe, czyli z polskimi napisami. Niestety, na razie nie wiemy, jacy aktorzy udzielą głosów postaciom. Twórcy wypuścili również nowy zwiastun gry.

Darksiders III jest jedną z głównych atrakcji, jakie firma THQ Nordic zaplanowała na tegoroczną edycję targów gamescom, więc kilka kolejnych tygodni zapowiada się obficie dla fanów marki.

Darksiders III zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Gra ukaże się 27 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

  1. Oficjalna strona gry
Darksiders 3 na 11-minutowym gameplayu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Darksiders III

Darksiders III